Пацієнтів кременчуцьких лікарень знову годуватиме столична фірма-"монополіст". Картоплею і сухарями

684 0
Пацієнтів кременчуцьких лікарень знову годуватиме столична фірма-"монополіст". Картоплею і сухарями

Лікарня інтенсивного лікування "Кременчуцька" обрала "свого" постачальника гарячих обідів і вже має намір укласти з ним договір.

Переможцем торгів, яких по суті не було, бо процедура була спрощеною, стала столична фірма з литовським корінням "Понтем.УА", навколо якої в Кременчуці було чимало гучних скандалів. Варто зазначити, що переможцем фірма стала абсолютно без конкурентів. 

Відповідно до оприлюдненої на сайті відкритих закупівель Prozorro інформації, кейтерингові послуги лікарня "Кременчуцька" замовила до кінця року й запронувала за них 150 тисяч гривень, виділених їй із НСЗУ. Київське ТОВ "Понтем. УА" знизило ціну за свої послуги поставки гарячої їжі пацієнтам медзакладу до 148 тисяч 525 гривень. 

Таким чином фірма, яка за 1 гривню орендує вже не перший рік приміщення харчоблоку в лікарні "Кременчуцька", за два місяці повинна приготувати і транспортувати 3000 комплектів готових страв, до яких входить сніданок, обід та вечеря (див. фото під головним).

Згідно з технічними вимогами, фірма повинна розробити три різні меню: дієтичне для дорослих на 2200-2400 ккал; дієтичне для осіб зі статусом ветерана війни (в т.ч. АТО) на 2400-2500 ккал; нормотрофічне меню (дорослі) на 2200-2400 ккал для пацієнтів інфекційного відділення. "Судочків" в інфекційне відділення буде 600. 

 


Приблизне меню для кожної із категорій пацієнтів, яке пропонує фірма "Понтем.УА", ви можете переглянути у фотоматеріалах під головним фото. Одразу зазначимо, що ніяких по суті змін, порівняно з минулим роком, там немає. Все меню розроблене в грудні 2019 року.


 

Як зазначається в тендерній документації столичної фірми "Понтем. УА", в їхньому штаті є технолог з 30-річним стажем.

Також вони відзвітувалися про те, що в їх транспорті, яким перевозиться їжа, проводиться санітарне прибирання. Але тоді як від останнього факту якість страв ніяк не залежить, багато що залежить від технолога, який, хочеться сподіватися, розбавить меню пацієнтів, в яких ми бачимо лише сезонну й доступну картоплю. 

 

Читайте також: А чи правда, що годують, як у в'язниці? Перевірка харчоблоку Кременчуцької дитячої лікарні. ФОТО

Небезпечно! Фірма, яка годує пацієнтів кременчуцької лікарні, ледве не отруїла дітей

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация