Один із ТОП-підрядників Кременчука взяв черговий солідний підряд. Без конкурентів і з дивними аналогами

638 0
Один із ТОП-підрядників Кременчука взяв черговий солідний підряд. Без конкурентів і з дивними аналогами

Кременчуцьке міське управління капітального будівництва знову віддає перевагу "улюбленим" підрядникам, тим, кому солодкий "підрядний" шматок тістечка йде в руки, перш ніж про нього дізнаються інші кременчуцькі ФОПи. 

Відповідно до оприлюдненої на сайті відкритих закупівель Prozorro інформації, комунальне міське управління капбудівництва 12 жовтня оголосило тендер на роботи зі встановлення сучасного мультифункціонального спортивного майданчика на території школи І-ІІІ ступенів № 22 (вул. Шкільна, 16).

За цей суперсучасний майданчик комунальники запропонували 1 млн 641 493,20 тис. гривень.

 


Роботи повинні розпочатися в жовтні 2020 та завершитися в серпні 2021 року. На цей рік фінансування з міського бюджету Кременчука передбачено в розмірі 1 млн 4356 гривень. 


 

Внаслідок торгів, яких по суті й не було, підряд на роботи "взяв" місцевий ТОП-ФОП Мазур Валерій Володимирович, який нинішній владі та комунальникам є, здається, ну дуже хорошим товаришем. Він є одним із тих підприємців, кому дають підряди фактично просто так, без конкурсу (або не просто так, хто знає)

 


Відповідно до оприлюднених даних, ФОП Мазур В.В. брав участь здебільшого в неконкурентних закупівлях (30), тобто в тих, які не потребують проведення торгів, аукціону тощо. 


 

Повертаємося до так званого підрядно-тендерного столу. З будівельником Валерієм Мазуром, який надав пропозицію, меншу лише на 3 тисячі від початкової ціни, комунальне управління вже встигло сьогодні укласти договір (див. фото №1 під головним).  

Попри те, що 16 жовтня ще один підрядник звернувся зі скаргою до Держаудитслужби, зазначаючи, що пропозиція ФОП Мазура В.В. повинна бути відхиленою, бо його умови не відповідають вимогам тендерної документації. 

Справа в тому, що на початку вересня цього року комунальне виробниче підприємство "Кременчуцьке міське управління капітального будівництва" оголосило торги на аналогічні роботи з будівництва сучасного мультифункціонального майданчика, але на території ліцею №30. Торги, послугу по яких було оцінено в більш ніж півтора мільйона гривень, тоді відмінили, бо (увага!), крім Валерія Мазура, ніхто з інших підрядників свої пропозиції не надав.

До того, як тендер закрили, ФОП Мазур В.В. надав документи про виконання начебто аналогічних договорів згідно з вимогами тендерної документації. Розглянувши ці документи (див. фото №3 під головним), стає очевидним, що аналогічних договорів підприємець Володимир Мазур не виконував, бо ремонт корпусу в дитячому таборі та ремонт філії терцентру соцобслуговування в місті - це взагалі не будівництво суперсучасного спортивного майданчика. Це різні за типом роботи.

Автор звернення поскаржився з цього приводу й зазначив, що ФОП Мазур В.В. не відповідає вимогам тендерної документації й замовник не має права укладати договір із ним (див. фото під головним №2).

 

Читайте також: Міські чиновники "відірвали від серця" 400 тисяч гривень на новий майданчик у Крюкові

Дуже смішно, звісно, зважаючи на той факт, що вимоги замовників до улюблених мерських підрядників мінімальні і що цей підприємець уже неодноразово отримував підряди від комунального управління капітального будівництва. Та й відповідь від Держаудитслужби на заяву обуреного іншого підрядника досі очікується...

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация