Як кременчуцькі депутати піаряться на недороблених справах, які "оплатили" платники податків. ФОТО

2 284 0
Як кременчуцькі депутати піаряться на недороблених справах, які "оплатили" платники податків. ФОТО

"Окозамилювання" у соцмережах і піар "власних" справ, щоправда, виконаних за кошти з міського бюджету (тобто платників податків), напередодні виборів — справа (або схема) в Кременчуці традиційна, проте мало хто з громадян це розуміє.

Деякі кременчужани нині перебувають у так званій ейфорії і приписують депутатам все, що зроблено на окрузі й розпіарено ними, якось так збіглося, але напередодні місцевих виборів, в яких, звісно, будуть брати участь ці депутати.

Захоплення ними й слова подяки в соцмережах під світлинами "зроблених за кошти кременчужан справ", звісно, на руку нашим депутатам і тому ми маємо змогу бачити новачків у мережі Facebook з чинного депутатського корпусу. 

Так, депутат Кременчуцької міської ради Олександр Яцина, починаючи з вересня, уже встиг і особисто пройтися по мікрорайону, де поспілкувався з активним виборцями, здебільшого пенсіонерами, і зареєструватися у Facebook та створити безліч інформативних постів. 

У них Олександр Яцина і фото виклав зі святкування 1 вересня в кременчуцькому колегіумі №25, де натяку на карантинні обмеження немає, натомість є аніматори та солодка вата, і похизувався завершенням ремонту.

Але.

 


Якщо говорити про виконані справи, то вони повинні бути виконані повністю.


 

Яскравий приклад - дошкільний навчальний заклад №33, паркан у якому роблять-роблять і ніяк не дороблять, хоча, за словами Олександа Яцини, він вже зроблений і залишилися тільки внутрішні роботи. Тоді питання - якщо він зроблений, а ми бачимо, що навчальний заклад "огортає", як і раніше, старий цементний і так-сяк побілений парканчик, то де гроші, виділені на ремонт?

Нагадаємо, згідно з оприлюдненими на платформі відкритих закупівель Prozorro даними, роботи почалися у липні 2019 року. Договір з виконавцем робіт, підрядником, яким є ТОВ "Фірма "Будівельний двір" (фірму пов'язують із самим Яциною), підписували по суті двічі. 17 березня 2020 року підряднику було перераховано з міського бюджету (на дороблення паркану!) 946 тисяч 238 гривень.

Але. 

Зробили небагато, проте нещодавно кременчужани мали змогу спостерігати білборд із портретом Яцини та текстом "За мене говорять мої справи", який висів перед дитячим майданчиком (буд. № 27 вул. Вадима Пугачова) зверху зробленої частини паркану садочка. У всього є інший бік - і в білборда, позаду якого - старий облізлий паркан, на який виділено сотні тисяч гривень, і в самих депутатів, які обрали вдалий час, щоб пропіаритися. 

 

Читайте також: Дитсадок №33 у Кременчуці ще побуде "дірявим". "Районному підряднику" виділили ще мільйон гривень

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация