Без пояснень. У міськвиконкомі підвищили вартість опалення для будинків без лічильників

856 0
Без пояснень. У міськвиконкомі підвищили вартість опалення для будинків без лічильників

Що наприймали

Найкраще жити в тих районах міста, які у нас обслуговує КП «Теплоенерго», а найгірше, бо це вже Північ – жити в тих районах міста, які обслуговує Кременчуцька ТЕЦ.

Й це останні рішення нашого міськвиконкому, які були прийняті без жодного пояснення мером Кременчука Віталієм Малецьким минулого тижня.  

З того за що наголосували наші чиновники – вони встановили  для всього міста річні норми споживання теплової енергії для населення й це стосується тих будинків, в яких немає загальних лічильників тепла.

А інше що встановлено – визначено нормативну річну  кількість теплової енергії для підігріву холодної води.

Тож наші найбільш оплачувані кременчужани, а чиновники мерії й  справді найдорожчі  для всіх нас зі своїми неміряними зарплатами, прийняли наступне.

Для Кременчуцької ТЕЦ норматив використання тепла для опалення  відтепер складає 0,1631 Гігакалорії на метр квадратний площі.

У 2019 році – 0,1657 Гігакалорії на квадратний метр площі. Цікаво, що керівник УЖКГ Москалик, сказав, що це велика різниця, хоча насправді – ні – авт).

Натомість, на підігрів гарячої води на Кременчуцькій ТЕЦ витрачається 0,051 Гігакалорію на один метр кубічний.

Такі цифри витрат тепла затвердили.

Є й показники витрат тепла вже стосовно КП «Теплоенерго», в які включено цифри витрат по котельням та ТЕЦ ПАТ «КВБЗ».

А тут картина така

Вартість опалення для кременчужан-абонентів «Теплоенерго», які живуть в будинках без лічильників  – дешевша, ніж тих кого обслуговує кременчуцька ТЕЦ й норма опалення тут – 0,1559 Гігакалорії на метр квадратний площі квартири

Натомість, на підігрів одного куба гарячої води у випадку КП «Теплоенерго» витрачається 0,05 Гігакалорії .

А скільки це коштує

А це друга частина дослідження, аби дізнатися – скільки ж коштують ці Гігакалорії й скільки взагалі коштуватиме в такому випадку опалення одного квадратного метра та підігрів одного кубічного метра.

Відповідні показники ми беремо на сайті ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ, де нам повідомляють,  що одна Гігакалорія тепла раніше коштувала 1998,64 грн. а тепер якщо всі підпишуть угоди – коштуватиме 1480,67.

З того, що записано в рішенні виконкому – річний норматив використання тепла для Кременчуцької ТЕЦ для одного квадратного метра площі складає 0,1631 Гігакалорії, й це коштує 242,50 гривень на рік.

Враховуючи, що опалювальний сезон у нас триває шість місяців, оці 242,50 слід поділити на кількість місяців.

Тож і матимемо, що вартість опалення одного квадратного метра в будинках без лічильників дорівнюватиме 40,43 гривні за квадратний метр.

А це більше ніж було минулого року. Отаке воно у нас здешевлення по кременчуцькі, яке нам вклав наш міський голова Віталій Малецький й тепер зрозуміло, чому у міськвиконкомі ніхто не ризикнув все це пояснити.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация