Столичні сек’юриті охоронятимуть кременчуцькі вакансії. Працюватимуть багато, але за мінімалку

1 182 0
 Столичні сек’юриті охоронятимуть кременчуцькі вакансії. Працюватимуть багато, але за мінімалку

Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості хоч і працює на даний час в умовах адаптивного карантину не на повну силу, але потребує посиленої охорони, бо "вакансії" та цінні папери, як-то кажуть, втекти можуть...

Відповідно до оприлюдненої на сайті публічних закупівель Prozorrо інформації, Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості (далі Кременчуцький МЦЗ) уклав договір, яким замовив послуги з фізичної охорони,  які надаватимуться установі протягом 3 255 годин.

Ці години поділені по місяцях, починаючи з липня. Загалом послуги центру зайнятості надаватимуться до кінця цього року. 

Їх вартість була оголошена на початку торгів замовником - 98 тис. 138,25 грн, але в результаті аукціону сума була в рази зменшена. Саме "знижка" і визначила переможця, яким стала фірма з Києва. 

Загалом участь у торгах взяли чотири охоронні фірми: ПП "МІДАС КР" з Херсонської області, харківське ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "САМСОН", місцеве ТОВ "ЯВІР КРЕМЕНЧУК" та переможець - ТОВ "СБ ВІП-ГАРД". 

Так "послуги з фізичної охорони" в напівпорожньому центрі зайнятості коштували установі 79 тисяч 999 гривень.

І це дуже навіть непогана угода.

У тендерній документації зазначається, що охоронці фірми вийдуть на пост, який на території центру лише один, уже сьогодні. Усього в липні між працівниками, яких, більш за все, буде двоє, розподілять 23 робочі дні та 8 вихідних.

Одна година їх праці оцінена мінімально - в 24 гривні 57 копійок. Тож кожен з них отримає приблизно по 5 тисяч гривень зарплати "на руки", бо більше ніж півтори тисячі гривень підуть фірмі-роботодавцю та на оплату податків.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация