Бо працював вдень і вночі? Мер Малецький отримав зарплату більшу, ніж Президент України Зеленський

2 190 0
Бо працював вдень і вночі? Мер Малецький отримав зарплату більшу, ніж Президент України Зеленський

Кременчуцькі чиновники не відчули на собі наслідків епідемії, яка  вплинула чи не на кожного пересічного мешканця нашого міста, починаючи від звичайного пенсіонера і закінчуючи представниками малого та середнього бізнесу.

Чому не відчули?

Відповідно до оприлюдненої нашими колегами інформації щодо заробітної плати мера Кременчука Віталія Малецького та його заступників за минулий місяць (а це розпал карантину!), все у них було добре.

Більш того, дивлячись на, як завжди, шалені цифри, складається враження, що міський голова і його команда особисто вели боротьбу з коронавірусом у Кременчуці, хоча такої насправді не було і ситуація з коронавірусом у квітні залишалася стабільною. 

Особливо ніякої активності не спостерігалося з боку деяких віцемерів, зокрема заступника міського голови з питань культурних та спортивних Руслана Проценка та заступника мера з питань будівництва Дмитра Кравченка. Попри це, вони отримали щонайменше 33-34 тисячі гривень зарплати за квітень. 

Сам же міський голова Віталій Малецький отримав за минулий місяць 37 тисяч гривень. Це на 9 тисяч гривень більше, ніж квітнева зарплата Президента України Володимира Зеленського. 

Дивно? Не дивуйтеся, це стабільність. Наші чиновники завжди були людьми з апетитом і особливими примхами. Більш того, за копійки в карантин не працюватимуть, навіть дистанційно. 

Щодо ситуації з СOVID-19 у Кременчуці, то в минулому місяці, як ми зазначали раніше, вона була ніякою. Взагалі!

Такою ж була і "рятувальна операція" з призупинення поширення цієї коронавірусної інфекції. Але. Попри це, заступниця мера і відповідальна за цю "операцію" чиновниця Ольга Усанова отримала пристойну зарплату - такий собі "комплімент від шефа" у вигляді 37 тисяч гривень.

З економічними питаннями у Кременчуці, відповідно до отриманих у минулому місяці коштів нашими чиновниками, також все супер. Хочете вірте, а хочете ні. 

Ось, наприклад, віцемер з питань економічних Володимир Пелипенко отримав за минулий місяць майже 39 тисяч гривень. На 21 тисячу більше у начальниці фінансового управління міськвиконкому Тетяни Неіленко. 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация