Кременчуцький бенкет під час чуми. Міськвиконком купує комунальному КТРК квадрокоптер й не тільки

1 267 0
Кременчуцький бенкет під час чуми. Міськвиконком купує комунальному КТРК квадрокоптер й не тільки

Дорого й багато жити не заборониш, навіть у карантин - період, який змусив більшість мешканців нашого міста затягнути паски та закрити рота (в прямому сенсі цього слова), але не наших комунальників, зокрема, КП «Кременчуцька міська телерадіокомпанія», яке щедро фінансує міськрада, не зважаючі на будь-який дефіцит коштів в міській казні та на будь-які обставини.

Спочатку згадаємо.

На 2020 рік міській комунальній телерадіокомпанії, а в народі просто агітаційному рупору мера, було виділено з бюджету понад 18 мільйонів гривень. 9 з них пішли на друкування газети, яку щотижня, навіть у карантин, здебільшого без засобів захисту розносять сміливі пенсіонерки. 

Усі інші кошти, а це майже така ж сума, розподілена керівництвом "КТРК" на зарплати працівникам, яких налічується аж 45. Що вони там роблять і де їх стільки набралося - невідомо.

І це при тому, що на Youtube передачі Кременчуцького КТРК набирають від 1 до 100 переглядів. У середньому – 20-50. Втім, гроші таки кудись дінуться й назад до мерії не повернуться точно, тим паче на допомогу медикам. 

 

Читайте також: Для чого місту медицина? У Кременчуці профілактику коронавірусу роблять агітгазетою мера Малецького

 

І до суті.

Час від часу керівництво телекомпанії мера закуповує обладнання, щоб знімати гарно та красиво з усіх ракурсів невеликі сюжети, які стосуються усього, що тільки можливо, а не реалій нашого з вами життя. 

Сьогодні, за часи розповсюдження короновірусної хвороби COVID-19, комунальне підприємство "КТРК" подумало про необхідність придбання нової техники.

Відповідно до оприлюдненої на сайті відкритих закупівель Prozorro інформації, підприємство "КТРК" придбало:

- радіосистеми Sennheiser EW 135P G4 (3 шт) на загальну суму 51 тис. 153 грн;

- набір аксесуарів DJI Mavic 2 Part1 Fly More Kit, вартістю 11 тис. 635 грн

- ноутбук Dell Inspiron 3584 15.6FHD AG/Intel i3-7020U/4Gb/SSD 256Gb/Linux та трансляційний відеосервер Blackmagic Design DeckLink Duo 2 IС i9 9900K на загальну суму 161 тис. 414 грн;

- квадрокоптер DJI Mavic 2 Pro + Smart Controller за 61 тис. 862 грн;

- штатив до відеокамери MVK500AM, вартістю 15 тис. 423 грн;

- відеокамеру Panasonic AG-UX180 за 70 тис. 278 грн;

- цифрову фотокамеру  Canon EOS 5D MK IV body з батарейним блоком і об'єктивом за 91 тис. 618 грн.

Відповідно до угоди, усе це цифрове багатство, на загальну суму 463 тисячі 383 гривні на підприємство привезе ФОП Кохно Сергій Анатолійович, який до цього неодноразово обслуговував наш виконавчий комітет. Що примітно, це його перші, відразу 7 вдалих угод, із міською комунальною телекомпанією, і напевно, що не останні.

 

Читайте також: Уже не продавець техніки, а спец з авто? КТРК придбала мінівен у "прокачаного" ФОПа - Старика

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация