Кременчуцький будівельник Галата отримав від школи №26 "підрядний букет", вартістю понад 1 млн грн

2 143 0
Кременчуцький будівельник Галата отримав від школи №26 "підрядний букет", вартістю понад 1 млн грн

Рідна школа мера Кременчука Віталія Малецького - №26, яка розташована на Молодіжному, знову в "епіцентрі" ремонтних робіт, за які знову взявся підрядник, який відрізняється своєю повільністю, деколи жадібністю та інколи вчиненням халатних дій, внаслідок яких свого часу постраждали містяни.

Відповідно до оприлюднених на сайті закупівель Prozorro данних, керівництво Кременчуцької загальноосвітньої школи №26 сьогодні, 14 квітня, уклало 5 договорів, зокрема на ремонтні роботи в закладі, які повинні закінчитися наприкінці цього року.

Навчальний заклад замовив наступні послуги: 

- капітальний ремонт (заміну) частини існуючих віконних та дверних заповнень, за яке погодився заплатити 18 тис. 199.36 грн;

- капітальний ремонт (технічне переоснащення) мереж водопостачання, каналізації, опалення та електромереж окремих внутрішніх приміщень, яке оцінив у 433 тис. 17.94 грн

- капітальний ремонт (технічне переоснащення) системи вентиляції окремих внутрішніх приміщень, яке буде коштувати йому 302 тис. 998.27 грн

- реконструкцію частини покрівлі (щоправда, невідомо де), на роботи з якої виділять 729 тис. 493.15 грн

- капітальний ремонт спортивної зали та окремих внутрішніх приміщень, на який додатково виділять 46 тис. 830.47 грн

Весь цей "підрядний букет" на загальну суму 1 млн. 530 тис. 539,19 грн отримав підприємець Сергій Галата, точніше, його фірма "БУДМОНТАЖПРОЕКТ-17", зареєстрована на нього. 

 


ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУДМОНТАЖПРОЕКТ-17" за все своє існування не отримувало інших коштів, окрім як із бюджету Кременчука. Загалом із нею нашими комунальними підприємствами, установами та закладами було підписано 79 угод на загальну суму 45 млн 424 тис. 620.68 грн Варто зазначити, що ремонт спортивної зали "під керівництвом Сергія Галати" в цьому навчальному закладі розпочався ще більше року. Під час перевірки школи депутаткою міськради Тетяною Сідеркою та представниками ЗМІ, яка відбувалася на початку вересня минулого 2019 року, спортзал був зачиненим - діти займалися фізкультурою на вулиці.

Не готовий він і зараз, як виявляється, бо кошти на "щось доробити" підряднику досі виділяються, не зважаючи на те, що з дисципліною в нього не все гаразд. 

 

Читайте також: Не однією математикою й комп'ютерами. Середня школа №26 стане центром фітнесу в Кременчуці

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация