Барин, хімік і блогер - депутат міськради Денис Терещенко взявся за ремонт туалетів у школі №2

1 244 0
Барин, хімік і блогер - депутат міськради Денис Терещенко взявся за ремонт туалетів у школі №2

Поки учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - позашкільного навчального закладу №2, який розташований у мікрорайоні Ревівка, сидять на карантині, в їх навчальному закладі невдовзі розпочнеться ремонт санітарних кімнат, тобто туалетів.

Згідно з даними, які оприлюднені на сайті закупівель Prozorro, роботи з реконструкції туалетів у школі, вартістю 487 тисяч 104,89 гривень, завершаться перед Новим роком - у грудні 2020 року.

І немає сумнівів, що роботи таки відбудуться вчасно і завершаться також, бо підряд взяло ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ЕСТЕТТЕХНОЛОГ", яке належить депутату міської ради, хіміку та блогеру й "царю Великої Ревівки" Денису Терещенку. 

 

Читайте також: І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО

 Депутат Денис Терещенко подався у хіміки - робить антисептики на мікрорайон. ВІДЕО

 


 

Існує фірма пана Терещенка більше року, статутний капітал у неї лише 500 грн. Відомо, що фірма депутата отримувала кошти виключно з міського бюджету Кременчука.

 


 

Договір на ремонт туалетів у школі був укладний сьогодні, 10 квітня. У ньому прописано, що загальна вартість робіт у навчальному закладі - більше 1 млн грн, але цього року з міського бюджету готові виділити лише 487 тисяч. Також у договорі прописано, що гроші підрядник може отримати авансом, у розмірі 60% від суми - це близько 300 тисяч гривень. 

Наостанок додамо, що фірма Дениса Терещенка вже виконувала поточний ремонт кабінетів у цій школі. Також відомо, що фірма вже взялася за реконструкцію зупинок у мікрорайоні Ревівка та за благоустрій території там же.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация