Кременчуцький табір "Зоряний" закуповує картоплю на 450 тисяч гривень. На карантинний сезон?

1 115 0
Кременчуцький табір "Зоряний" закуповує картоплю на 450 тисяч гривень. На карантинний сезон?

Міський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Зоряний" закупляє продукти на сезон літнього відпочинку дітлахів. Якщо такий взагалі буде, зважаючи на нинішню ситуацію. Ніхто з керівництва дитячого табору не вважає, що сезон під загрозою зриву. Натомість вони продовжують активно до нього готуватися. 

Так, на сайті відкритих закупівель Prozorro сьогодні, 10 квітня, на замовлення комунального закладу - табору "Зоряний" відбудеться аукціон, у результаті якого буде обрано переможця з поставки в табір картоплі як врожаю 2019 року, так і врожаю 2020.

Початкова ціна, за яку табір, хоче придбати святу бульбу, - 450 тисяч гривень. І це, до речі, більше половини від вартості такого потрібного для медичних закладів нашого міста апарата ШВЛ тощо. Але для табору "Зоряного", імовірно, проблеми медиків міста Кременчука не є першочерговими, адже для цього в місті є підприємці та благодійники. 

 

Читайте також:  Із карантину - відразу в табір "Зоряний"? Дітям уже замовили футболки майже за 200 тисяч гривень

 

Як зазначено в тендерній документації, всього заклад планує закупити 5 000 кг картоплі врожаю минулого року і 15 000 кг продовольчої картоплі врожаю вже цього 2020 року. Сама ж поставка товару передбачена в строк з 25 травня до 21 вересня окремими партіями. 

А ось чи відкриється сезон і чи прийме табір діток - наразі невідомо. Бо тоді як в Україні закінчення карантину планують у травні, в сусідніх країнах пік захворювання на коронавірус прогнозують у середині червня. Висновки робіть самі.

 

Читайте також: Казус із картопелькою по 47 нічого не навчив? У кременчуцький табір "Зоряний" купили "золотий" цукор

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация