Комунальники замовили капремонт тротуарів на Молодіжному. Віддадуть майже 1,5 млн грн

1 001 0
Комунальники замовили капремонт тротуарів на Молодіжному. Віддадуть майже 1,5 млн грн

Комунальному виробничому підприємству «Кременчуцьке міське управління капітального будівництва» наразі просто необхідно облаштувати тротуари на Молодіжному й заплатити за це підряднику з міського бюджету понад 1 млн грн.

Договори на роботи були оприлюднені на сайті відкритих закупівель Prozorro сьогодні, 1 квітня. І це не жарт.

Так, підприємство замовило капітальний ремонт тротуару на ділянці від проспекту Лесі Українки, 65 до будинку №16, що розташований у 287 кварталі, на загальну суму 626 тис. 583.60 грн і капітальний ремонт тротуару на ділянці від вул. Воїнів-Інтернаціоналістів,  4 до вул. Володимира Великого, 72 в, згодившись заплатити за це 792 тис. 307.20 грн.

Загалом виходить пристойна сума – 1 мільйон 418 тисяч 890 гривень.

Кластиме новий тротуар між будинками приватне підприємство «ДАС БУД», якому лише рік і яке зареєстроване в Кіровоградській області, в селі Павлівка. Але що дивно - підряди фірма брала виключно в Кременчуці. Обслуговувала ліцей №6 «Правобережний», Кременчуцьку районну раду, КП «Благоустрій Кременчука» тощо.

За один рік нашими чиновниками-комунальниками з ПП «ДАС БУД» було укладено 11 договорів, усі з яких неконкурентні, на загальну суму 9 млн 982 тис. 554, 40 грн.

Цього ж разу навіть невеликий податковий борг у 290 гривень не завадив нашим комунальникам укласти з підприємцем договір на капремонт тротуарів.

 


Варто також зазначити, що засновник фірми – Дмитро Самойленко - зареєстрований у Кременчуці. Він є керівником іще однієї будівельної фірми – ТОВ «АДС ТРЕЙД», яка зареєстрована у Світловодську та неодноразово надавала послуги нашим комунальним службам і закладам. Від самого ліцею №6 «Правобережний» фірма отримала за роботу понад 5 млн грн.


 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация