Море доларів і євро при невеликій зарплаті. Що нажив собі депутат міськради Олександр Головач?

1 181 0
Море доларів і євро при невеликій зарплаті. Що нажив собі депутат міськради Олександр Головач?

Депутат Кременчуцької міської ради Олександр Головач оприлюднив свою декларацію за 2019 рік. Відповідно до неї, минулий рік для депутата був досить вдалим.

Як відомо, депутат Олександр Головач у графі "Сім'я" вказав дружину Наталію і двох дітей - Володимира і Владислава. Але всі вони з 2009 року безоплатно живуть у чужій квартирі, площею 74,7 м кв., яка записана на Марію Волік.

Сама ж родина Головача має у власності три земельні ділянки.

Дві в Кременчуці, площею 802 м кв. та в селі Антонівка Варвинського району Чернігівської області, площею 20 000 м кв., яка, до речі, була придбана у 2018 році, належить безпосередньо Олександру Головачу. Третя, також площею 20 тисяч кв. м, яка також знаходиться в селі Антонівка, записана на його дружину.  

На сесії Кременчуцької міської ради пан Головач їздить на автомобілі, який був придбаний у 2013 році його родичкою - Ганною Головач. Це Volkswagen Transporter 2006 року випуску. 

Корпоративних прав і цинних паперів родина не має. Але невелика фінансова подушка в родині депутата є (не без підтримки одного з діючих віцемерів Кременчука). 

Так, працюючи в компанії "Алькорцентр", Олександр Головач отримав за минулий рік 29 тисяч 562 гривні. Варто зазначити, що ця фірма неодноразово потрапляла в поле зору місцевих активістів. І не просто так, бо зареєстрована вона на дружину першого віцемера Володимира Пелипенка - Марину Пелипенко. Вона є кінцевим бенефіціаром ТОВ "Алькорцентр". 

Повернемося до депутата. З декларації відомо, що він минулого року отримував допомогу з міськрайонного центру зайнятості в сумі 18 тисяч 213 гривень. Його дружина також отримала трохи соцвиплат - 10 тисяч 320 гривень.

Дивно, як при такій заробітній платі, перебуваючи на біржі й маючи двох неповнолітніх дітей, родина Олександра Головача примудряється заощаджувати. Тобто як у них це виходить - повна загадка. 

Готівкою родина депутата зберігає 80 тисяч доларів США, 107 тисяч гривень і 10 тисяч євро. 

Відомо також, що Олександр Головач застрахував своє життя у ПрАТ СК "ПЗУ Україна страхування життя", заплативши при цьому 6789 грн.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация