Кременчуцький горе-будівельник Галата, який фігурує у кримінальній справі, продовжує гребсти підряди

2 338 0
Кременчуцький горе-будівельник Галата, який фігурує у кримінальній справі, продовжує гребсти підряди

Кременчуцький ліцей №4 "Кремінь" також приєднався до такого собі "флешмобу" під назвою "Загальна комп'ютеризація". Але лише нею навчальний заклад не обмежився. Бо, відповідно до оприлюдненої на сайті вікдритих закупівель Prozorro інформації, у ліцеї заплановані ще капремонти деяких систем і мереж у приміщеннях.

Розпочнемо з комп'ютерів, про купівлю яких керівництво ліцею домовилося сьогодні, 2 березня. Сума угоди традиційно допорогова (а як ви гадали?) - 199 тисяч 999 гривень. Усього в навчальний заклад замовили 15 комп'ютерів, кожен обійшовся в середньому у 13 тисяч 333 гривні. 

 

 

Переможцем по закупівлі (або, мабуть доречніше сказати, обраним є ФОП Кохно С. А., який зареєстрований у Кременчуці вже більше 19 років та який, до речі, працює виключно на наші місцеві комунальні установи й заклади.

 

 

Серед існуючих угод - всі неконкурентні. І таке ми вже спостерігати не раз і не два. Здається, нинішня влада, від якої мабуть ідуть якісь установки, вже не сильно шифрується у намаганні контролювати всі закупівлі й обирати "обраних" замість проведення торгів, як це в деяких випадках має бути. 

Що вже казати про наступні угоди цього навчального закладу. Йдемо далі. 

Точніше, повертаємося трохи назад. Минулої п'ятниці, 28 лютого, керівник ліцею №4 уклав два договори з відомим у Кременчуці горе-будівельником Сергієм Галатою (фірма "БУДМОНТАЖПРОЕКТ-17) який, зазначимо, більше ніж півтора роки робив ремонт спортивної зали у цьому ж навчальному закладі. Вчасно об'єкт зданий не був. Так спортивна зала в ліцеї №4 "Кремінь" виглядала 30 серпня

 

 

І це вже не вперше.

Згадайте ситуацію, що трапилася 1 вересня два роки тому, коли учням школи №19 доводилося йти на свій (для когось перший) урок через запасний вихід, бо парадний вхід, яким також займалася фірма Сергія Галати, був не готовий

І не факт, що цей "треш" не буде повторюватися далі, бо підряди ПП "БУДМОНТАЖПРОЕКТ-17" продовжує активно загрібати, ймовірно, за повної підтримки нинішньої влади. До речі, саме в "компанії" з останніми деякі фірми Сергія Галати фігурують у кримінальній справі стосовно зловживання службовим становищем і розтратою бюджетних коштів.

Але коли для когось це підозріло, для інших - ні. Так, минулого тижня фірма отримала від керівництва навчального закаду авансом 401 тисячі 732 гривні. 

Зокрема до кінця грудня цього року робітники Сергія Галати повинні виконати в ліцеї №4 "Кремінь" роботи з технічного переоснащення систем вентиляції окремих приміщень та технічне переоснащення мереж водопостачання і каналізації тощо.

 

Що варто зазначити наостанок, так це і так цілком очевидний факт. Мінятися між собою можуть усі: й директори, й завучі; та хто завгодно, але так звані "методичні рекомендації зверху", стосовно того, що та в кого замовляти й на що при цьому закривати очі, сталі. 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация