На Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів у Крюкові хочуть виділити понад 50 млн грн

1 663 0
На Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів у Крюкові хочуть виділити понад 50 млн грн

Кременчуцьке міське управління капітального будівництва вчора, 28 лютого, оголосило тендер на проведення робіт із реконструкції будівель стаціонару та госпблоку «Шкіряно-венерологічного диспансеру» під Кременчуцький міський Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, який розташований за адресою: вул. І. Приходька, 5 (на спуску з Крюківського мосту в Крюкові).

Вартість робіт міське управління капбудівництва оцінило в суму немаленьку - 50 млн 706 тис. 671 грн.

 

 

Термін виконання робіт також вказаний - до 31 березня 2021 року. Переможця буде обрано після аукціону, який відбудеться 16 березня.

Про це повідомляється на сайті відкритих закупівель Prozorro. 

Відповідно до тендерного замовлення, фірма-учасник повинна підходити за особливими критеріями: мати кваліфікованих працівників, які водночас мають необхідні знання та досвід роботи, мати обладнання й технічну базу, відповідний досвід роботи (не менше 2 років аналогічних договорів протягом останніх чотирьох років із вартістю кожного договору не менше 30% від суми тендерної пропозиції). Загальний досвід роботи учасника має бути не менше 4 років. 

Також в усіх фірм чи ФОПів - учасників повинна бути фінансова спроможність (середньорічний оборот коштів за останні 4 роки має бути не менше 100% від суми пропозиції, а це більше 5 млн грн).

І до конкретики.

Що хочуть побудувати на місці будівель шкіряно-венерологічного стаціонару в Крюкові? Це буде сучасний Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Проєктом реконструкції передбачено розміщення в будівлі чотирьох функціональних груп приміщень: житлові, лікувальні, адміністративні, господарські та обслуговуючі.

Там буде надаватися комплексна (соціальна, педагогічна, психологічна, фізична) реабілітація дітей з обмеженими фізичними можливостями, з періодичним проживанням (пансіонат для дітей із мамами).

На першому поверсі передбачено розміщення 4 житлових кімнат на чотири ліжко-місця кожна. Житлова кімната - це приміщення для помешкання дітей із матусями з окремим санвузлом, що враховує потреби інвалідів-колясочників та осіб, які спроможні пересуватися самостійно. У реабілітаційному центрі буде 20 ліжко-місць (на 10 дітей та 10 матусь). 

На першому поверсі зосереджені основні приміщення лікувального характеру: лікарський кабінет, фізіотерапевтичний кабінет, кабінети для роботи з раннім дитячим аутизмом, приміщення для парафінолікування, соляна кімната, масажний кабінет, зал ЛФК, тренажерний зал тощо. 

Передбачені на першому поверсі й обслуговуючі приміщення: санвузли, кімната сестри-господарки, душові, роздягальні, операторська, кухня з їдальнею, кімната охорони.

Другий поверх призначений переважно для розміщення робочих місць працівників Центру та адміністрації. Тут зосереджені адміністративні приміщення та господарські приміщення.

Загалом у проєкті все розписано дуже гарно, а як буде після завершення робіт, які ще не розпочалися, - подивимося. 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация