Дуже дорого! Кременчуцькі комунальники беруть в оренду б/у бульдозер. Для свого директора?

1 543 0
Дуже дорого! Кременчуцькі комунальники беруть в оренду б/у бульдозер. Для свого директора?

Кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство 1628 орендувало на 2020 рік витривалий бульдозер, за допомогою якого, зокрема, розчищатимуть дороги від снігу та перевозитимуть із одного місця в інше пісок, щебінь та інші сипучі матеріали. Вартість оренди становить майже 200 тисяч гривень - закупівля допорогова. Традиційно. 

Згідно з оприлюдненими на сайті відкритих закупівель Prozorro даними, сьогодні, 5 лютого, підприємство 1628 уклало договір на оренду бульдозера ДЗ 110 із нашим місцевим ТОВ "Інвестшляхбуд-4".

Зійшлися підприємці на сумі 199 тисяч гривень, відповідно, година оренди бульдозера коштуватиме нашим комунальникам 1000,20 гривень, а година його перебазування - 6000 гривень. І варто зазначити, що ціна відверто щедра, бо бульдозер не новий. 

 

 

Як нам повідомляє інтернет, бульдозер ДЗ 110 - це легендарний радянський і російський бульдозер 10-го тягового класу з великим функціоналом і простою конструкцією. Залежно від галузі використання, техніка комплектується різним обладнанням. Модель ДЗ 110 являє собою одну з модифікацій базового трактора Т 130, який був "прабатьком" даної техніки.

Виробництво бульдозера відкрилося в другій половині 20 століття на Челябінському тракторному заводі, тобто в Росії. Спочатку розробники представили більш продуктивний трактор Т 170, а потім шляхом додавання допоміжного обладнання почалося виробництво бульдозерних модифікацій. У лінійку заводу включили і модель ДЗ 110.

Загалом модель непогана, так як ринок бульдозерів в Україні не відрізняється великою різноманітністю брендів. Але. Відповідно до оголошень, на які ми натрапили в мережі, ціна за оренду бульдозера у фірми "Інвестшляхбуд-4" є дещо завищеною.

На сайті оголошень бульдозер такої моделі підприємець пропонує здати в оренду за 750 гривень/год. Якщо пошукати, то можна знайти ціни оренди значно нижчі: 325-400 гривень/год. 

 

::

 

Більш того, вартість бульдозера, якщо дивитися на ті ж самі оголошення, становить у середньому 300 тисяч гривень, тобто не набагато більше, ніж віддають за оренду на рік такого бульдозера наші комунальники. 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация