Не благодійні внески, не тарифи. Мер Кременчука Малецький перейнявся гаражними проблемами

1 205 0
Не благодійні внески, не тарифи. Мер Кременчука Малецький перейнявся гаражними проблемами

Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради уклав чотири договори на ремонти приміщень гаражів, які знаходяться у дворі будівлі колишнього Держбанку - пам’ятки архітектури місцевого значення, за адресою: вул. Перемоги, 9/1. 

Про це ми дізналися з сайту відкритих закупівель Prozorro. 

Спочатку, дійсно, було чотири договори, втім за четверту угоду не проплатили, бо виникли технічні неполадки. Загалом же виконком виділив виконавцю робіт - ТОВ "РБФ "Креміньбуд" - 166 тисяч 327, 89 гривень. Засновником фірми є підприємець Борис Погасій, який іще має приватне підприємство "Креміньбуд", одне з "улюблених" наших чиновників.


Загалом за період 2017-2018 рр. ПП «Креміньбуд» отримало 6 підрядів за неконкурентними процедурами (звітування про укладений договір, переговорна)», - йдеться в повідомленні "КреміньАнтикор".


 

 

Але повернемося до банку, до історичної будівлі в Кременчуці, на розі вулиць Перемоги та Ігоря Сердюка, побудованої в далекому 1900 році.

Гаражі безпосередньо знаходяться у дворі, так скажімо, заховані від громадян. Але наша влада має на них плани, тому й розпочали роботи. Яка техніка там стоятиме - наразі невідомо. 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация