Влада в Кременчуці б'є всі рекорди. У Полтаві на власний піар чиновники виділяють 5 млн грн, у нас - 18

1 346 0
Влада в Кременчуці б'є всі рекорди. У Полтаві на власний піар чиновники виділяють 5 млн грн, у нас - 18

Кременчук - це не Полтава, не Львів і навіть не Київ, це місто, дивлячись на те, скільки наша вельмишановна міська влада витрачає на інформування жителів про свою ідеальну діяльність, уже більше схоже на мегаполіс. І це не смішно.

А тут ще й сусіди з Полтави оливкового масла підлили в наше і без того яскраве кременчуцьке багаття. 

Як стало відомо, на наступній сесії Полтавської міської ради на розгляд депутатів буде винесено проєкт рішення про затвердження Програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування м. Полтави на 2020 рік. 

Згідно з оприлюдненим документом, на цю статтю витрат планують виділити 4 мільйони 998 тисяч гривень. Із них по 49 тисяч отримають ТОВ "Студія місто" (телеканал "Центральний") та ФОП Могила І.Л.

А от рекламне агентство, яке отримає решту суми, а це 4 мільйони 900 тисяч, буде визначено після проведення торгів у межах відповідного тендера. Зауважимо, що минулого року на власний піар полтавська влада витратила близько двох мільйонів гривень. 

Так, 5 мільйонів на висвітлення діяльності влади Полтави сума не скромна, але принаймні це вдвічі менше, ніж виділяють на аналогічну послугу депутати нашої Кременчуцької міської ради. 

Наша влада тут "бомбонула" на повну - на піар власної поважної персони вони виділяють більше 9 мільйонів гривень на наступний рік, а якщо взяти ще й фінансування комунального телебачення "КТРК", то вийде солідна сума, яку в тій же Полтаві планують виділити на ремонт доріг у 2020 році - 18 мільйонів гривень. Вдумайтеся! У Кременчуці на "поговорити, побалакати, про мера розповісти, а ще не забути бізнес нардепа Шаповалова пропіарити" - 18 млн грн з міського бюджету, а в Полтаві на ці гроші дороги ремонтуватимуть...

Читайте також: 

Макулатурний "бабах". Кременчуцькі активісти проти газетного рупора мера Малецького

Кременчуцький нарцисизм. Подякуємо меру Малецькому за вчасно розчищений сніг у новій газеті

Мільйони на газету мера Малецького при тарифному зубожінні кременчужан. Активісти на земельній комісії

І наших кременчуцьких чиновників такий розклад цілком влаштовує. Попри те, що в нашому місті є чимало сфер, де ці гроші були б значно більш потрібні. Їх можна було б вкласти в нашу освіту, в медицину, яка в нас на межі вимирання і на межі вимирання майже всі, хто з нею не дай Бог зіткнеться, на соцзахист, комунальну сферу тощо. Втім кременчуцькі депутати вирішили, що газета місту про діяльність власних персон більш потрібна.

Піар владних персон - інакше не скажеш.

Фінансування засобів масової інформації владою викликає повну деградацію журналістів, які в тих ЗМІ працюють чи працюватимуть колись, бо вони бачитимуть світ навкруги таким, яким його бачить особисто мер міста Віталій Малецький, і ніяк інакше. 

Наприклад, як свідомому журналісту та професіоналу своєї справи закрити очі на відвертий дерибан землі, свідком якого вони випадково стали? А фінансовані з міського бюджету ЗМІ й очі закриють, і з кабінету тихенько вийдуть, щоб не заважати. 

Варто в таких випадках згадати про честь професії, але...

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация