Депутати Кременчуцької міськради відмовилися слухати про бюджет на наступний рік. Бо нецікаво

950 0
Депутати Кременчуцької міськради відмовилися слухати про бюджет на наступний рік. Бо нецікаво

Сьогоднішнє засідання усіх, які є, депутатських комісій, на якому традиційно повинні були обговорювати місцевий бюджет на наступний 2020 рік, не вразив кількістю зацікавлених. Лише 10 депутатів із 42-ох з'явилися у Великій залі міськвиконкому, щоб дізнатися, куди підуть гроші в наступному році. Всі інші кременчуцькі обранці вже все для себе особисто з'ясували й запрошення проігнорували. 

Аж 32 представники нашого депутатського корпусу, які не з'явилися на чи не найголовніше засідання перед сесією, - це ганьба, наша велика кременчуцька ганьба.

Тож цим депутатам, яким байдуже, скільки коштів виділять на освіту чи на медицину, нагадаємо, що планові фінансові показники на цей рік не виконані й борг на 1 січня може становити аж 260 млн грн. 

Як розповіла заступник міського голови та відповідальна за фінанси, що в казні нашій кременчуцькій, Тетяна Неіленко, ця цифра може зменшитися вдвічі за рахунок коштів, які не заявлені розпорядниками. 

Бюджет на наступний рік становитиме 2 млрд 147 млн 557 тис. 668 гривень. Там вказані й доходи загального фонду місцевого бюджету — 2 млрд 56 млн 083 тис. 735 гривень та доходи спеціального фонду — 91 млн 473 тис 933 гривень.

Витратити ж у наступному році в мерії планують більше, ніж передбачають - 2 млрд 156 млн 100 тис. 048 гривень, у тому числі із загального фонду місцевого бюджету – 1 879 117 442 гривень та зі спеціального фонду - 276 982 606 гривень.

Основне в міському житті буде таке: безкоштована газета тиражем 44 тисячі примірників - 9,3 мільйона гривень.

Будівництво стадіону на вул Гагаріна  - 10 мільйонів гривень (кошти обласного бюджету).

Також за кошти громадського бюджету збудують скейт-парк та, ймовірно, повернуть у школи міста збір благодійних внесків через нестачу коштів в освіті.

Одночасно наступного року, слід так розуміти, міський голова Малецький відкриє нову, вже третю приймальню в будівлі колишнього Укрсоцбанку на площі Перемоги й так само, як і цього року, в закладах міської медицини будуть такі ж проблеми, як і сьогодні з програмою доступних ліків, кошти на які вже закінчилися.

І це не все, що нас очікує наступного року, й депутати могли б дізнатися більше, зокрема запитати, що сьогодні відбувається з наданням допомоги з міського бюджету, що сьогодні призупинено. 

От тільки депутатам це непотрібно. Інакше послухати, який саме буде бюджет, прийшло б не десять осіб, а більше.  А нині - ми просто свідки, як ці люди представляють інтереси своїх виборців та чи представляють вони їх взагалі?

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация