Піару до весни не буде. Дитсадок у Кременчуці №33 вже півроку без паркану, а зупинка місяць без скла

1 203 0
Піару до весни не буде. Дитсадок у Кременчуці №33 вже півроку без паркану, а зупинка місяць без скла

Так наразі виглядає паркан у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №33, який знаходиться по вулиці Гвардійській, біля Кременчуцького ліцею №25. Його будуть-будують, втім ніяк роботи свої фірма-підрядник не завершить. Батьки ж дітей скаржаться, що через відсутність паркану їхніх малюків можуть прото викрасти чи вони самі легко можуть кудись втекти... 

Та чи хвилює це підрядника, тим більше робітники (ймовірно, неофіційно оформлені) фірми то з'являються на будівництві, то кудись на тиждень знову зникають.

До речі, роботи, згідно з оприлюдненими на платформі відкритих закупівель Prozorro даними, почалися ще пів року тому. 

 

 

Сума угоди з відновлення елементів благоустрою, а саме встановлення в садочку №33 нового паркану - 1 млн 351 тисяча 768,80 грн. Виконує роботи відома в Кременчуці й одночасно із сумнівною репутацією ТОВ "Фірма "Будівельний двір".

Це ТОВ зареєстроване у 2018 році. За перший рік свого існування фірма отримала чимало замовлень від міськради - на загальну суму 9,5 мільйонів гривень. ТОВ "Фірма "Будівельний двір" уже неодноразово потрапляла в поле зору активістів, зокрема представників громадської організації  "Європейський клуб". 

Ця фірма має свого, так би мовити, двійника, бо була створена відразу після припинення існування ПП "Будівельний двір", який щедро годувався коштами з міського бюджету. 

«Коли ми збирали інформацію про ПП і ТОВ «Будівельний двір», то бачили зв'язок між цими фірмами й депутатом міськради Олександром Яциною. На жаль, у нас не вистачало кількох пазликів у картинці. Тому ім'я Олександа Олександровича Яцини не вказували публічно. 

Але він зробив це сам.

У відеосюжеті комунального телебачення, де глядачам розповідають про те, як депутат Яцина взяв шефство над колегіумом №25 та дитсадком №33. І дякують йому за ремонт спортзалу в колегіумі (закупівля ТОВ «Будівельний двір»), а потім депутат розповідає про свої добрі наміри — ремонт паркану дитсадка (закупівля того самого ТОВ)», - писала представниця ГО Лариса Гориславець у мережі Facebook.

Втім дякувати депутату від округу Олександру Яцині батьки маленьких кременчужан будуть нескоро. Нескоро вони подякують і за оновлену зупинку громадського транспорту "СТО", яка розташована біля будинку №21 по вулиці Вадима Пугачова (також округ Яцини), рамка якої вже більше місяця "гола"...

Бо, як відомо, бюджет міста не виконується і в боргах ми, як-то кажуть, як у шовках. Тож очікувати завершення ремонтних робіт у садочку й не тільки раніше весни - марно... 

 

 

 

ФОТО: Артем Кузьменко

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация