Мільйони на газету мера Малецького при тарифному зубожінні кременчужан. Активісти на земельній комісії

1 276 0
Мільйони на газету мера Малецького при тарифному зубожінні кременчужан. Активісти на земельній комісії

Сьогодні, 9 грудня, на засідання постійної депутатської комісії з питань екології та земельних відносин кременчужани, активісти й представники ЗМІ підготували колективне звернення, яке стосується планів мера Малецького створити собі щось на кшталт "паперового рупора" — нової різнокольорової газети вартістю 9,3 млн грн, спонсором якої буде міська рада, тобто жителі Кременчука - платники податків.

На думку кременчуцьких активістів, подібна ініціатива як мінімум іде всупереч загальнодержавній стратегії, бо Україна, нагадаємо, підписала Угоду про Асоціацію між Україною та ЄС і взяла на себе зобов'язання, одне з яких —  роздержавити ЗМІ (так у нашому місті роздержавили газету мерії "Вісник Кременчука"). Що ж наразі робить наша міська рада?

Кременчуцька влада, прагнучи досягнути бажаного,  ймовірно, ще кілька додаткових років у м'якому кріслі, фактично обходить ці зобов'язання, створюючи газету, підпорядковану комунальному підприємству "Кременчуцька телерадіокомпанія", яке також повністю підпорядковане нинішній міській владі. 

Сьогодні ж на засіданні депутатської комісії очікували Сергія Перепелятника, керівника КП "КТРК", в програмі якого й прописано видання друкованої газетки з фіолетовими різнокольоровими сторінками тиражем 44 тисячі штук.

Але, на жаль, не збулося.

 

 

"Віддуватися" за керівника муніципальної телекомпанії й за законного чоловіка в одній особі прийшла авторка Програми Юлія Перепелятник — керівник пресслужби Кременчуцької міськради, бо сам начальник у відрядженні.

Дивно, що за наявності в штаті комунального підприємства "КТРК" 45 чоловік, на засідання розповідати про радощі й тонкощі Програми й про газету політично-культурно-соціальну, про досконалу й ні з чим не зрівнянну роботу мера, прийшла взагалі штатний працівник виконкому.

 

Читайте також: Питання макулатурне. Недоцільну витрату коштів на піар мера Малецького побачила комісія з медицини

Кременчуцький нарцисизм. Подякуємо меру Малецькому за вчасно розчищений сніг у новій газеті

 

До речі, про штат комунального підприємства "Кременчуцька телерадіокомпанія". Там на благо мера і його однодумців щодня, щогодини, щохвилини й щосекунди трудяться аж 45 працівників. Крім начальства, а це безпосередньо Сергій Перепелятник та двоє його заступників, у штаті є аж чотири водії та 13 кореспондентів, кожен із яких отримує мінімалку плюс премію, проте сума останньої прописана зовсім у іншому розписі. 

 

 

Читайте також: Макулатурний "бабах". Кременчуцькі активісти проти газетного рупора мера Малецького

 

 

Активістка Лариса Гориславець, яка виступила сьогодні на засіданні, знову заявила, що ситуація, яка складаєтся сьогодні з КТРК, з її сумнівними закупівлями та при повному ігноруванні представниками даного комунального підприємства запитів від активістів, наштовхує на думку, що підприємство працює фіктивно й "викачує гроші з бюджету нашого міста".

Бо як інакше пояснити замовлення додаткових послуг, на кшталт розробки заставки для телепрограми, при фінансуванні в 6 млн грн та при такому штаті - 45 чоловік?

На сьогоднішному засіданні також згадали рішення виконавчого комітету від 30 вересня, а рішення стосувалося, уявіть собі, - економії. Виконавчий комітет Кременчука, який знаходиться в певній бюджетній дірі, таки погодився два місяці тому затягнути паски, втім обмежилося це рішення лише підписами на папері. 

Бо як інакше пояснити внесення змін до Програми, які суттєво збільшують фінансування з міського бюджету? І як пояснити впевненість і опримістичну далекоглядність КП "КТРК", який, іще не маючи на руках цих 9 "із солідним хвостиком" мільйонів гривень, а вже оголосило тендер на створення газети мера Малецького в системі "Prozorro". 

Тож після заслуханого комісія з питань земельних визначилася. За зняття даного питання, тобто проти того, щоб у часи тарифного міського зубожіння питання виділення коштів КП "КТРК" в сумі понад 9 млн на газету мера розглядалося на сесії, проголосували депутати: Оксана Піддубна, Олександр Роженко, Костянтин Терещенко, Сергій Костромінов.  

Втім не всі такі категоричні. Депутат Руслан Ульянов та помічник нардепа Шаповалова - депутат Микола Бокован утрималися. Можливо, їм пообіцяли в новій газеті колонку тематичну, хто знає...

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация