Проєкт нового скверу на вулиці Київській уже на "фінішній прямій". Коли побачимо зірку Давида?

721 0
Проєкт нового скверу на вулиці Київській уже на "фінішній прямій". Коли побачимо зірку Давида?

За більш ніж 21 тисячу гривень комунальне підприємство "Благоустрій Кременчука" замовило коригування проєктно-кошторисної документації з реконструкції та благоустрою рекреаційних зон меморіального скверу "Пам'яті жертв Голокосту", який знаходиться на вулиці Київській. У цю суму, згідно з договором, входить і спеціальна експертиза. 

Робитиме коригування та ж компанія, що здійснювала розробку всієї документації стосовно скверу - ПП "Перша українська будівельна компанія". 

Відповідний договір опублікований на сайті відкритих закупівель Prozorro. 

 

 

Перший договір був підписаний ще навесні цього року. Уся проєктно-кошторисна документація обійшлася нашим чиновникам у 85 068 тис. грн.

Нагадаємо, що сквер, імовірно, з'явиться в наступному році, будівельні роботи обійдуться місту в більш ніж 1 млн грн. У цьому сквері буде багато чого, на що можна подивится, й багато про що там пороздумувати, дивлячись, наприклад, на пам’ятний знак, зроблений у формі зірки Давида.

Комплекс буде відкрито на честь восьми тисяч мирних жителів Кременчука єврейської національності, яких розстріляли нацисти в 1941-42 роках.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация