14 липня 2014 р. Росія вбила 49 українців, а у 2018 - 6 тисяч українців їдуть у пекло на футбол

1 199 0
14 липня 2014 р. Росія вбила 49 українців, а у 2018 - 6 тисяч українців їдуть у пекло на футбол

Чемпіонат світу з футболу, який відбудеться в Росії з 14 червня по 15 липня, українці закликають блокувати.

Якщо прості люди та політики закликають не їхати в Росію, то, за повідомленням ЗМІ, більше 6000 українців купили квитки на футбол.

Росія відзначилася в долі України як сусід-агресор та загарбник. Захоплення Криму, війна на Донбасі, терористичні акти...

У той день, коли рідні будуть вшановувати пам'ять загиблих, інші святкуватимуть на території загарбників футбольні перемоги.

Збитий Іл-76 у Луганську — терористичний акт, вчинений терористами так званої «Луганської народної республіки» проти військових Збройних Сил України 14 червня 2014 року, приблизно о 1 годині 10 хвилин ночі.

Військово-транспортний літак Іл-76 25-ї військово-транспортної авіаційної бригади Повітряних Сил Збройних Сил України при посадці в аеропорту «Луганськ» був збитий з ПЗРК «Ігла».

На борту літака перебували 40 десантників 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади та 9 членів екіпажу. В результаті обстрілу всі вони загинули. Загибель усіх 49 військових, які перебували на борту збитого літака, стала найбільшою з початку антитерористичної операції і найбільшою одночасною втратою Збройних Сил України за період її незалежності.

Після цього були ще збиті літаки та ще багато смертей.

Українці закликають блокувати Чемпіонат світу-2018 через його проведення на території Росії.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация