І скорочувати, і збільшувати одночасно. УПРАВЛЯЮЧОЮ КОМПАНІЄЮ «ДОБРОБИТ» ЗАЙМЕТЬСЯ КОМП’ЮТЕРНИК

1 204 0
І скорочувати, і збільшувати одночасно. УПРАВЛЯЮЧОЮ КОМПАНІЄЮ «ДОБРОБИТ» ЗАЙМЕТЬСЯ КОМП’ЮТЕРНИК

Надалі всі рішення стосовно скарг громадян на незадовільне надання комунальних послуг, які надає громадянам управляюча компанія «Добробит», прийматиме абсолютно нова в комунальній сфері людина – 27-річний  Андрій Пазиніч.

Останнього, а, вочевидь, мова йде про родича одного з власників, призначили на цю посаду  нові акціонери «Добробиту» - колишній начальник ЖЕД та колишній начальник УЖКГ Віктор Шкурат та колишній заступник столичного міського голови й колишній заступник міністра ЖКГ Руслан Крамаренко.

У свою чергу новий директор, який зізнався нашим колегам, що прийшов у комуналку з комп’ютерної сфери (продаж комп’ютерів оптом чи програмування – невідомо), вже заявив про свої плани.

Перший такий план – скорочувати адмінперсонал, який до цього вже по максимуму скоротив попередній власник – депутат міськради Микола Черниш. Втім він не тільки скоротив персонал, але й скоротив приміщення компанії.

Натомість другий план нового керівника – зробити додаткову аварійну бригаду «Добробиту».

Загалом репортеру самому цікаво, як можна швидко переходити від комп’ютерів до двірників та опалення й усе це ми ще побачимо. Зокрема, дуже цікаво буде подивитися на скорочення й сфотографувати згодом для газети їх наслідки.

Єдине, що варто додати, – ситуація з новим призначенням не буде катастрофічною. Не буде з двох причин. Перша така – один з власників «Добробиту» є колишнім начальником ЖЕД. Тож Віктор Шкурат завжди зможе розповісти, де саме знаходяться крани мереж опалення, з яких слід восени випускати повітря. Друге – саме керівництво «Добробиту» укріпили відомими технічними комунальними кадрами, аби не було прикрих випадків.  

Останнє, про що слід нагадати, - це телефон для громадян, на який слід телефонувати при аварійних ситуаціях у будинку, який обслуговує "Добробит". Таких телефонів на сайті компанії є аж два. 3-83-47 - відділ звернень громадян або 3-80-25 - телефон секретарки директора, якщо, звісно, новий директор її  ще не скоротив. 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация