Комунальні тарифи у Кременчуці. Ціни. ХТО І СКІЛЬКИ ЗАПЛАТИТЬ ?

2 604 0

Що у нас з теплом та гарячою водою?

Щонайбільше за три наступні дні мешканці нашого міста вимагатимуть уголос у місцевих чиновників включити опалення. Причина тут зрозуміла – похолодання, яке, за прогнозами погоди, тільки починається. Однак справа редакції – нагадати, у яку саму суму ця послуга кременчужанам  обійдеться.

Отже, для багатоповерхових будинків тариф опалення у нас такий.

Для будинків Автозаводського району, які опалюються від Кременчуцької ТЕЦ (ПАТ «Полтаваобленерго»), вартість оплати за тепло  за один квадратний метр загальної площі  складатиме 14 гривень 75 коп.

Для будинків, які у нас опалюються комунальним підприємством «Теплоенерго», опалення коштуватиме дорожче. Тут за один квадратний метр загальної площі доведеться платити 16,29 гривні.

Одночасно громадянам підключать гарячу воду й коштуватиме один кубометр гарячої води для будинків, у яких гаряче водопостачання забезпечує ПАТ «Полтаваобленерго»,  - 34 гривні 99 коп.

У будинках, де постачанням гарячої води займається міськвиконкомівське комунальне підприємство «Теплоенерго», цифри більші й тут вартість одного кубічного метра гарячої води складає 40 гривень 62 копійки.

Але це тарифи для будинків, де є рушникосушителі. Там, де їх у ванних кімнатах немає, тарифи будуть трохи меншими.

Що у нас із газом для приватного сектора?

Ця тема сьогодні є більш складною і навіть у ТОВ «Кременчукгаз» не всі відповіді на запитання відомі. Не всі, бо з отриманої репортером інформації, сьогодні газовики змінюють порядок надання субсидій і хто їх отримуватиме – визначаються.

Вся справа в тому, що не так давно уряд Арсенія Яценюка прийняв рішення про відпуск приватному сектору природного газу - 200 кубічних метрів за ціною 3600 гривень за тисячу кубів.

Решта ж, яку витрачатимуть громадяни в опалювальний сезон,  продаватиметься населенню за ціною 7188 гривень за тисячу кубів. Тож якщо родина взимку витрачає близько 600 кубів, то 400 кубів доведеться заплатити з розрахунку повної вартості.

Питання, на яке ще немає відповіді, – за яку саме частку газу, витраченого на домогосподарство – більшу чи меншу, нараховуватимуть субсидії. Зрозуміло, що фахівці-економісти, з якими спілкувалася редакція, зауважують, що ніхто більшу частину витраченого газу субсидіями не перекриватиме. Натомість самі субсидії видаватимуть саме з розрахунку 200 кубічних метрів.

Так це чи ні, стане відомо незабаром.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация