У Кременчуці невідомий чоловік заманював дітей у автівку грошима! Жінка перешкодила йому

7 238 1
У Кременчуці невідомий чоловік заманював дітей у автівку грошима! Жінка перешкодила йому

У Кременчуці невідомий чоловік чіплявся до малих дітей і пропонував піти з ним у автомобіль, де він дасть шоколадку, а якщо поїдуть з ним, то дасть побавитися у комп'ютерну гру. Невідомий витягував гроші з кишені і пропонував дітям. Автівка підозрілого чоловіка була без скла і з заклеєним скотчем вікном.

Про це "Програмі Плюс" повідомили кременчужани. Кореспондент розшукала жінку, яка все бачила і спілкувалася з підозрілим чоловіком, який перелякав усіх дітей.

Авторка розповіді повідомила про обставини.

Жінка близько 19 години 28 травня вийшла надвір у районі зупинки "Спартак", у центрі міста, по вулиці Сумській, щоб зайти в магазин, розташований у сусідньому будинку. Її син якраз гуляв у дворі.

Під під'їздом вона побачила сусідку-пенсіонерку, яка була дуже схвильована. Поруч були діти, серед яких і син авторки розповіді.

Бабуся почала розповідати: 

- Щойно до мене підбігли діти й сказали, що біля будинку стояв якийсь чоловік і пропонував їм гроші, шоколадку. А тим, хто поїде з ним на машині, він дасть погратися в комп'ютерну гру.

Діти побігли від нього і розповіли все бабусі. Вислухавши розповідь сусідки, жінка перепитала сина й той усе підтвердив.

Діти наперебій розповідали подробиці: кажуть, витягнув гроші і тицяв їх у руки, запрошував із собою.

Жінка пішла на вказане місце, а діти показали - он він. Дійсно, незнайомий чоловік стояв біля пісочниці, в якій сиділи двоє дітей на вигляд 4-5 років.

Жінка здалеку спостерігала кілька хвилин.

Високий дядько з пляшкою пива в руках нахилився над дітьми. Діти були вкрай приголомшені й налякані - він з ними спілкувався, а вони непохитно сиділи в піску. Тут чоловікові зателефонували і в цей момент жінка підійшла так, що він її не побачив одразу. За мить, поки чоловік розмовляв, жінка спитала в дітей, що він їм каже. Налякані діти з великими очима пояснили, що він кличе їх із собою і пропонує гроші за це, а вони дуже бояться.

Жінка скерувала дітей: "Ідіть звідси, хутко".

Діти пішли й тут розмова по телефону закінчилася, чоловік звернув увагу на авторку розповіді. 

Жінка запитала, що відбувається і куди він гукає дітей, а він відповів:

- А хто ти така взагалі? Я просто хотів перевірити, чи підуть діти з невідомими в машину. Бачила, що у ФБ пишуть, от я перевіряю, чи підуть діти! Я маю право перевіряти й робити, що хочу.

У цей момент до них підійшла та бабуся, яка першою розповіла про чоловіка.

У автівці сидів іще один чоловік. Він спостерігав за всім, що відбувається, а коли побачив, що людей більшає, вийшов на допомогу. Як виявилося, він був разом з підозрілим незнайомцем. 

- Що сталося? Пішли в машину, треба їхати, - промовив водій автівки, коли вийшов.

Жінка звернулася до нього:

- Ваш товариш пропонував нашим дітям сісти у вашу автівку і поїхати з ним в обмін на гроші та солодощі! Я зараз викликаю поліцію!

Чоловік перелякано почав відповідати:

- Він мені не товариш. Це мій знайомий попросив, щоб я його підвіз сюди. Я був тут у справах, справи вирішив, а він мене чекав. Тож тепер ми їдимо далі, - промовив він, забираючи свого приятеля.

Чоловік з пивом заявив:

- Дивись, щоб твою дитину не завезли!

Вони сіли у автівку й поїхали. Жінка запам'ятала, що автомобіль був блакитного з перламутром кольору. Також запам'ятала його номер. Особливою прикметою автівки було те, що скло передніх дверей було вибите, а замість нього намотано скотч.

Коли авторка розповіді ділилася з молодим кремезним сусідом, то він сказав:

- Жаль, що я не був у той час вдома, я б не питав, що надихнуло маніяка заманювати дітей у автівку. Прибив би на місці!

Натомість авторка повідомляє, що дуже шкодує, що перший раз у житті вийшла на вулицю без телефону. Лише з цієї причини вона не викликала поліцію, а вимушена була сама захищати своїх та сусідських дітей. 

Тож варто бути обережними. Наразі немає можливості перевірити слова чоловіка. Невідомо, чи пішов би він далі, якби не втрутилися дорослі в цей процес.

Кореспондент "Програми Плюс" звертає увагу правоохоронців на даний випадок.

Нагадаємо:

Нещодавно в Кременчуці ексгібіціоніст біля школи заманював дітей у машину, щоб оголитися перед ними 

Коментарі

Луценко просто отдыхает . Новый закон . 1. За заманивание чужих детей в авто - 25 лет. 2. За уже свершившийся факт - отрубывание того места что заманивало. И все - никаких желающих.

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация