Скільки зможуть заробити кременчужани, працюючи на морі в літній сезон?

940 0
Скільки зможуть заробити кременчужани, працюючи на морі в літній сезон?

Через тиждень в Україні стартує пляжний сезон. Зокрема це стосується й наших морських курортів.

Тому тамтешні роботодавці вже активно почали шукати працівників на літо. За тим, що стало відомо з оголошень з пошуку персоналу, робітників наймають на чотири місяці, але приступити до роботи просять уже сьогодні, аби вони вже почали готувати пляжі, готелі та ресторани до приїзду відпочивальників.

Тож скільки мають змогу заробити кременужани, працюючи влітку на морських курортах України?

Курортний сезон в Одесі розпочнеться вже з 1 червня.

Один з пляжних комплексів уже набрав основний штат співробітників, аби встигнути навести порядок. Ті, хто наводять там чистоту, можуть заробити від 6000 до 9000 гривень за місяць.

Збільшують штат і ресторани в центрі міста й ті, які розташовані на узбережжі. Зокрема, набирають офіціантів і помічників кухарів. Працівники кухні отримують до 600 гривень за зміну, а офіціанти - близько 400 гривень плюс чайові.

На цьогорічний літній сезон усе частіше почали запрошувати працівників на пляжі. Обіцяють добру зарплатню - до 9 тисяч гривень. У їх обов'язки буде входити нагляд за порядком та комфортом відпочиваючих.

Також за традицією потрібні продавці в магазини біля моря. Їхні зарплати будуть залежати від продажу, однак приїжджим обіцяють допомогти з житлом.

У дитячі табори та на бази відпочинку біля берега набирають увесь персонал - від покоївок до керівників. І варто відмітити, що досвід роботи - не обов'язковий. 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация