Інформація на нерухоме майно стала відкритою

2 666 0
Інформація на нерухоме майно стала відкритою

Уже сьогодні на Публічній кадастровій карті України можна переглянути будь-яку земельну ділянку та довідатись про те, в чиєму користуванні або власності вона перебуває. Для того, щоб отримати доступ до баз даних кадастрової карти, необхідно здійснити реєстрацію на сайті або ж з використанням електронного цифрового підпису, або ж за допомогою існуючого банківського запису, зокрема Приватбанку.

Така можливість і не тільки втілена в життя завдяки Державному реєстру прав на нерухоме майно, інформацію з якого відтепер можна отримати на порталі Кабінету електронних сервісів, який станом на сьогодні працює вкрай некоректно. Можливою причиною цього може бути значне перевантаження серверів через великий потік бажаючих довідатись про власність чиновників.

"В Україні запрацював державний реєстр прав на нерухоме майно. Відтепер кожен громадянин, зареєстрований на сайті сервісу, має змогу отримати відомості про майнові права на нерухоме майно по (1) адресі, (2) реєстраційним номерам об'єкта нерухомості, (3) кадастровому номеру земельної ділянки, а також (4) ідентифікаційним даним фізичної чи юридичної особи.

Порядок ведення Державного реєстру прав на нерухоме майно можна знайти ТУТ

Подяка авторам закону та сервісу!" - зазначив на своїй сторінці на Фейсбуку народний депутат України Мустафа Найєм.

Зазначимо, що ці масиви інформації відкриваються з метою боротьби та протидії корупційним проявам. Дана новина є важливою для кандидатів у депутати на пост міського голови та депутатів міської ради. 

 

 


 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация