СПОЧАТКУ ОСВІТУ З ЛІКАРНЯМИ. БУДИНКИ – ДАЙ БОГ, ЗА ОДИН ТИЖДЕНЬ. У мерії готуються увімкнути опалення

1 230 0
СПОЧАТКУ ОСВІТУ З ЛІКАРНЯМИ. БУДИНКИ – ДАЙ БОГ, ЗА ОДИН ТИЖДЕНЬ. У мерії готуються увімкнути опалення

Сьогодні плюс 23. Завтра - плюс 14.

А вже у суботу плюс вісім градусів… У Кременчуцькому міськвиконкомі, де вже підготували розпорядження  про новий опалювальний сезон з підписом першого заступника міського голови Віктора Калашника, але без дати, міркують, як саме починатимуть цей  сезон 2015-2016 років і головне питання – з якої дати його починати?

Про те, що у місті все готово до початку опалювального сезону, а енергетики з ПАТ «Полтаваобленерго», які все носять зварювальний трансформатор по вулиці 60 років Жовтня, теж уже всі дірки у трубах заварили, говорили сьогодні на спеціальній нараді у міськвиконкомі. Саму нараду присвятили майбутньому похолоданню.

За всіма прогнозами синоптиків, таке почнеться із завтрашнього дня й температура повітря знизиться до плюс 14 вдень. Далі буде гірше - температура знижуватиметься ще, й у п’ятницю та суботу буде по-справжньому холодно.

«Школи, лікарні, дошкільні заклади ми готові увімкнути хоч зараз. Але надворі ще плюс 23. Якщо температура повітря почне знижуватися, то кожен з керівників цих бюджетних закладів може сам прийняти рішення й увімкнути опалення. Можливості для такого є.

А щодо будинків, то, за законом, температура повітря для включення опалення має бути три дні поспіль не вище восьми градусів тепла. За цей час Кременчуцька ТЕЦ та ТЕЦ ПАТ «КВБЗ» вийдуть на тепловий режим», - розповідає «Програмі плюс» заступник міського голови Кременчука з УЖКГ Сергій Ярош.

Інше, за його словами, – це вимоги громадян увімкнути тепло раніше, що можуть пролунати.

Втім тут головний аргумент – уже вартість самого тепла для кременчужан – 14,7 гривні за квадратний метр житлової площі й здатність людей оплатити теплопостачання, про вартість якого вони ще не здогадуються.

Однак не виключено, що тепло в оселі, зважаючи на холод, подадуть і раніше.

А от коли саме - сказати важко.

З огляду на те, що на підключення тепла у наших комунальників іде приблизно тиждень, то є всі шанси, що до наступного вівторка холод у своїх квартирах кременчужани якось переживуть. Це вже далі всі будуть міркувати над одним – де взяти гроші, аби заплатити за тепло та компослуги.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация