Відсутність гарячої води на Раківці - результат низьких цін на тепло у Кременчуці. Агресивні заяви у мерії

1 009 0
Відсутність гарячої води на Раківці - результат низьких цін на тепло у Кременчуці. Агресивні заяви у мерії

Комунальне підприємство «Теплоенерго» відтепер підвищуватиме вартість тепла та гарячої води в Кременчуці регулярно. Якою буде ця регулярність – один раз на день чи раз на півроку - поки що не оприлюднюється.

Це Кременчуцька міська рада сьогодні й засідання комісії з питань бюджету. Заяви, з якими виступали, стосуються вартості тепла та гарячої води в Кременчуці.

Мова про виступ голови депутатської комісії міськради з питань бюджету Олександра Плескуна, якого цікавила тема відсутності гарячої води на Раківці й борг комунального підприємства «Теплоенерго» перед ТЕЦ КВБЗ, яка забезпечує теплом та гарячою водою цей мікрорайон.

Пояснення нового керівника КП «Теплоенерго», однокурсника мера Кременчука Малецького на прізвище Одношевний, такі.

Перше – на підприємстві ініціюють постійний процес підвищення тарифів. Друге – проти боржників будуть подавати заяви до суду.

«Ми розглядаємо питання подачі заяви в НКРЕ стосовно підвищення вартості тепла та гарячої води й нинішня  заборгованість  комунального підприємства виникла через несвоєчасне підвищення цін на тепло та гарячу воду», - зазначив новий керівник «Теплоенерго».

Інше, за його словами, – на  КП «Теплоенерго» вже порахували борги громадян перед цим підприємством і знайшли таких на 28 мільйонів гривень. Відповідно, будуть позови в суд і намагання стягти ці борги з мешканців.

За скільки років стягуватимуть ці борги й чи не йде мова про заборгованість кременчужан перед 15 років тому збанкрутілим і теж комунальним підприємством «Кременчуктеплокомуненерго»  – на засіданні комісії не уточнювалося.

Так само жодного слова не сказали про нинішню ситуацію в "Теплоенерго", коли коштами отримувачів тепла в Крюкові оплачується діяльність цього підприємства в Автозаводському районі.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация