Об'єднатися, щоб конкурувати: про "ефективні" торги кременчуцьких перевізників

935 0
Об'єднатися, щоб конкурувати: про "ефективні" торги кременчуцьких перевізників

Приклад вкрай «ефективної» конкуренції між місцевими перевізниками оприлюднили сьогодні активісти "Кременчуцького антикорупційного центру".

За їхньою інформацією, нещодавно Департамент соціального захисту населення та питань АТО оголосив про проведення відкритих торгів з перевезення окремих категорій громадян до садово-городніх масивів у весняно-осінній період 2018 року, очікувана вартість яких - 1 226 720 грн. 

У тендері взяли участь два підприємства: ТОВ "АТП-15307" та ПП "ЄВРОТРАНС-СЕРВІС".

Аукціон проходив таким чином: ПП "ЄВРОТРАНС-СЕРВІС" запропонувало ціну за свої послуги на рівні очікуваної вартості - 1 226 720 грн., тобто максимально допустиму заявку, і протягом 3-х раундів її не зменшувало. Натомість цінова пропозиція ТОВ "АТП-15307" виявилася дещо нижчою - 1 219 590 грн, і його було визнано переможцем.

Результат торгів – сума зекономлених бюджетних коштів 7 130 грн, або 0,58 % від очікуваної вартості.

Та, за словами активістів, дивуватися такій економічній вигоді не варто. Адже, згідно з даними YouControl, обидва учасники торгів є засновниками (разом з ПП "СОЮЗ-АВТО-ЕКСПРЕС") громадської спілки «Асоціація перевізників Кременчука».

Виходить, що спочатку кременчуцькі перевізники об’єднуються з однодумцями в громадську спілку задля спільного захисту своїх прав, а потім разом «жорстко» конкурують між собою.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация