Інвестори зі Швеції не сподобалися. Швейні підприємства Кременчука помирають мовчки

1 144 0

Кременчуцька швейна промисловість – напередодні своєї величезної кризи, після якої в нашому місті взагалі нічого зі справи пошиття одягу не залишиться.

І мова тут не стільки про величезну конкуренції з такими ж підприємствами у сусідніх Горішніх Плавнях, не в секонд-хендах, де можна купити будь-що з одягу дешево, й не в Асоціації з Євросоюзом.

Натомість справа стосується вже наших власників таких підприємств, які нагадують сьогодні більше собаку на сіні, що лежатиме на ньому, аж поки це сіно взагалі стане нікому не потрібним.  

Це засідання спеціальної комісії міськвиконкому минулого тижня й розповідь про справи нового директора швейного гіганта міста – ЗАТ «Кремтекс».

З того, що розповів чоловік, – сьогодні з усього минулого гігантизму в цехах залишився 201 працівник. Є труднощі із замовленнями (наше підприємство працює на ринок Європи), й тому 52 робітники працювали неповний робочий день і, відповідно, отримували зарплату, меншу мінімальної.

Чи є в цій справі рішення – є. Ось недавно у Кременчуці побували інвестори зі Швеції, які нашою легкою промисловістю зацікавилися.

Чим візит інвесторів завершився? Відповідь одна – нічим. Представники Швеції хотіли для свого виробництва купити приміщення або частину з чотирьох поверхів колишньої потужної фабрики, що на вул. 29 Вересня.

У такому випадку вони б знали, що це їхнє й воно має давати прибуток і роботу людям.

Але враховуючи те, що нам і самим потрібні приміщення для оренди, аби далі торгувати там пиріжками, ніхто шведам нічого не пообіцяв.  

Чи будуть їхати до ЗАТ «Кремтекс» нові інвестори - це вже питання до власників цього підприємства, які сидять у Полтаві. Втім, здається, ніхто до нашого міста з цим питанням уже не приїде.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация