У Кременчуці поліція вдруге прикрила гральний заклад, розташований навпроти пожежників. Надовго?

2 004 0
У Кременчуці поліція вдруге прикрила гральний заклад, розташований навпроти пожежників. Надовго?

Поліцейські повідомляють про припинення поліцією  незаконної діяльності грального закладу.

Як пояснюють правоохоронці, мешканці Кременчука повідомили в поліцію про незаконну діяльність грального закладу - і патруль одразу приїхав на місце злочину.

Співробітники Кременчуцької поліції та оперативники УЗЕ в Полтавській області вилучили 9 гральних апаратів, сервер, картки гравця та учасників розіграшів (понад 3000 штук), чорнові записи щодо обліку гравців та гроші, отримані від присутніх у холі гравців.

Представники закладу не надали дозвільні документи на діяльність даного грального холу.

Комп’ютерне обладнання вилучено та в подальшому буде направлено слідчими кременчуцької поліції на експертне дослідження.

«У незаконно діючому гральному залі правоохоронцями було виявлено потенційних гравців, які раніше потрапляли в поле зору правоохоронних органів, як за скоєння адміністративних правопорушень так і осіб, що перебувають під слідством за скоєння кримінальних правопорушень», - повідомив Олександр Коцар, керівник кременчуцької поліції.

За фактом пригоди вирішується питання про відкриття досудового розслідування за частиною 1 статті 203-2 (Заняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає штраф від 170 тисяч до 680 тисяч гривень.

Поліцейські просять повідомляти про факти функціонування незаконних гральних закладів правоохоронців Управління захисту економіки Полтавщини (вул. Соборності,38 (0532)56-15-90), до територіальних органів поліції або на лінію «102» чи на електронну адресу поліції Кременчука - zvern35@pl.npu.gov.ua.

Нагадаємо, що кілька місяців тому ігровий заклад на цьому місці вже закривали не менш феєрично. Тоді також вилучили техніку. Але дуже швиденько гральний заклад відкрився і запрацював. Як раніше пояснював міським депутатам начальник поліції Олександр Коцар, власники гральних закладів обходять закон і відкривають свій бізнес знову. 

Читайте з цього приводу наступне: Начальник поліції Коцар боїться власників грального бізнесу? Депутати закриють розсадники наркоторгівлі

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация