Черкаську область відмежували блоками на трасі

1 336 0
Черкаську область відмежували блоками на трасі

У соцмережах з'явилася інформація, що траса Кременчук - Черкаси перекрита бетонними блоками. Пояснюється також, що блоки знаходяться на дамбі перед Нібулоном. 

За останньою інформацією, трасу перекрили працівники ПАТ«Черкасиобленерго», які оголосили страйк і перекрили дорогу через заборгованість із зарплати. Вже майже п'ять місяців енергетики регіону не бачать грошей.

Власне, мітинг проходить біля будівлі Черкаської облдержадміністрації. Мітингувальників, за попередніми даними, вже більше тисячі чоловік. До них приєдналися представники місцевих профспілок, працівники Черкаського РЕМ (район електромереж - прим. ФБА), а також представники 11 районних відділень.

Голова Федерації профспілок Черкаської області Петро Шевченко наполягає на формуванні делегації, яка повинна вести переговори з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом.

Депутат Верховної Ради Сергій Каплін заявив, що на підприємстві необхідно змінити керівництво.

Загалом, працівники "Черкасиобленерго" відзначають, що робота підприємства повністю паралізована: закінчилися матеріали і паливо, місту загрожує енергетичний колапс, а працівникам уже нема чим годувати свої сім'ї. 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация