Керівникам податкової не позаздриш: трьох фіскалів сьогодні було затримано в Полтаві

1 450 0
Керівникам податкової не позаздриш: трьох фіскалів сьогодні було затримано в Полтаві

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив, що правоохоронці обшукують податківців 15 областей, серед них є Полтавська.

Сьогодні, 24 травня, військова прокуратура проводить обшуки у податківців 15 областей.

Слідчі дії проводять 1700 співробітників нацполіції та 500 прокурорів.

Станом на 11:00 годину в порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 255, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364 КК України (участь у злочинній організації та зловживання службовим становищем) уже було затримано 23 податківців. 

Затриманих везуть авіатранспортом у Київ для вручення підозри. Про це повідомив голова військової прокуратори Анатолій Матіос на спільному брифінгу з міністром МВС Арсеном Аваковим.

 

 

Крім податкових, обшуки проводяться на підприємствах, які належать родинам податківців, та у їхніх будинках. Загалом зараз проводяться обшуки по 454 об’єктах, з яких 220 квартир, що належать фігурантам, 54 будинки, 36 гаражів, 21 об’єкт нерухомості, 85 автомобілів, юридичні особи і підприємства у вигляді елеваторів, заводів, фабрик.

Як повідомив Анатолій Матіос, на сьогоднішній день слідство здобуло неспростовні докази того, що колишні перші керівники обласних податкових адміністрацій протягом 2011-2014 років, за часів Віктора Януковича,  створювали та підтримували діяльність «податкових ям», які завдали збитків від ненадходження податків на загальну суму майже 96 млрд. грн.

 

 

 

Зазначимо, що Анатолій Матіос, для прикладу, розповів, що при затриманні керівника Луганської податкової в підозрюваного виявили сумку з 3 млн. доларів готівки.

Нагадаємо, що у березні цього року був затриманий голова ДФС Роман Насіров, у зв’язку з чим, НАБУ також обшукувало полтавську податкову.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация