Кременчуцькі податківці відзвітували про кількість офіційних мільйонерів

861 0
Кременчуцькі податківці відзвітували про кількість офіційних мільйонерів

До бюджету мільйонери сплатять 3,3 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 0,5  млн. грн. військового збору. Про це повідомляють представники КОДПІ.

Читайте також: В Кременчуці нарахували сім офіційних мільйонерів і одного - у Горішніх Плавнях. ЦИФРИ

У Кременчуцьку ОДПІ протягом деклараційної кампанії 34 громадян відзвітували про доходи, що перевищують один мільйон гривень.

З них:

- 26 мешканців м. Кременчука

- 6 мешканців м. Горішні Плавні

- 2 мешканці м. Глобине.

У минулому році, за підсумками декларування доходів за 2015 рік, по Кременчуцькій ОДПІ нараховувалося 33 офіційних мільйонери. 

Загалом до Кременчуцької ОДПІ громадяни подали 10 822 декларації про майновий стан і доходи та задекларували 463,9 млн. грн. До бюджету відповідно надійде 15,8 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 2,6 млн. грн. військового збору.

Незважаючи на завершення деклараційної кампанії, ще до кінця року громадяни можуть скористатися правом на отримання податкової знижки за підсумками 2016 року.

Читайте також: Більше 152 млн. гривень сплатили за землю кременчуцькі підприємці

На сьогодні вже 832 особи скористалися такою можливістю. Задекларована сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню на розрахункові рахунки платників, склала 1,1 млн. грн. Слід відмітити, що 652 громадянам уже повернуто з бюджету. 0,6млн. грн.  податку на доходи фізичних осіб.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация