Багатства міської влади: депутат міськради Микола Бокован та його нова квартира разом з купою готівки

1 942 0
Багатства міської влади: депутат міськради Микола Бокован та його нова квартира разом з купою готівки

Даний висновок напрошується після детального ознайомлення з оприлюдненою на сайті Нацагенції з питань запобігання корупції е-декларацією обранця громади міста Кременчука.

Читайте також: Корупційний покер міської влади. Епізод 4.2. Прокуратура поки що захищає Бокована та надає недостовірні дані. ДОКУМЕНТ

 

НЕРУХОМІСТЬ 

Пан Бокован володіє двома об'єктами нерухомості.  Першою слід вказати квартиру площею 55,1 квадратних метри, де депутат з 1994 року має 1/4 частки.

Інша нерухомість привертає до себе більше уваги - квартира площею 80,2 квадратних метра (орієнтовно 3-4 кімнатна), яка придбана 18 лютого 2016 року. Зазначена Бокованом вартість квартири - 145,3 тис. гривень. 

Слід вказати, що станом на сьогодні за найдешевшу 3-кімнатну квартиру в Кременчуці просять щонайменше 264 тис. гривень. Слід розуміти, що в цьому випадку мова йде про вторинний ринок. 

Якщо брати первинний ринок (новобудови), то тут пропозиції (якщо вірити інтернет-майданчикам) починаються від 640 тис. гривень.

 

АВТОТРАНСПОРТ

Депутат Микола Бокован має цілком пересічний варіант у вигляді класичного седану "Шевроле Авео", котрий придбано у 2014 році.

Іншого рухомого майна за 2016 рік депутат не зазначав.

 

ГРОШІ та ФІНАНСИ

Даний вид активу Бокована дає можливість зрозуміти, чому його можна вважати цілком заможною людиною.

За минулий рік у вигляді заробітної плати на посаді помічника народного депутата Юрія Шаповалова було задекларовано 64 667 гривень (5 388 гривень/місяць).

Ще 290 гривень депутату міської ради було сплачено "Альфа-банком", кінцевим власником якого є путінський олігарх Михайло Фрідман.

Готівкою Микола Бокован тримає таку валюту:

- 28 700 доларів США,

- 9 100 євро,

- 33 000 гривень.

Фінансові зобов'язання у Миколи Бокована існують перед страховою компанією АХА в сумі 6 945 грн. і 390 грн.

Нагадаємо, за 2015 рік нинішній лідер фракції "Поруч" показав 33 180 гривень річного доходу.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация