Мерія заходилась наводити лад по Будинку юного техніка, що по вулиці Бойка, 20

955 0
Мерія заходилась наводити лад по Будинку юного техніка, що по вулиці Бойка, 20

Виявилось, що будівля, про занедбаний стан якої нещодавно писала "Програма Плюс", є державною власністю (місту не належить). 

За таких обставин мерія не може та не має права витрачати кошти на її благоустрій та утримання.

Як нещодавно стало відомо, в мерії борються за передачу колишнього Будинку юного техніка, в якому останні роки розміщувалася Державна міська екологічна інспекція, з державної власності в комунальну.

Про це йшлося на нараді в мерії після того, як ЗМІ Кременчука, газета "Програма плюс" зокрема, оприлюднили інформацію про жалюгідний стан будівлі.

Перший віце-мер Кременчука Володимир Пелипенко повідомив, що міські комунальники вже здійснювали роботи на вулиці Вадима Бойка, 20, але це не дало бажаного результату на тривалий час.

Мер запропонував оштрафувати за порушення правил благоустрою власників даної будівлі.

Віталій Малецький запропонував виписати штраф на чиновника Мінекології, а саме - на голову ліквідкомісії.

«Фотоматеріали приготуйте, статті ЗМІ, і оштрафувати їх за таке утримання», - сказав мер.

«Кілька штрафів випишіть, потім виконавча служба займеться, а потім «Бориспіль», а там не вийшло», - сказав мер, маючи на увазі, що оштрафований чиновник не зможе виїхати за кордон, поки не розбереться з будівлею.

Нагадаємо, позавчора "Програма Плюс" уже повідомляла про жахливий стан будівлі по вулиці Вадима Бойка, 20, де раніше розміщувались екоінспектори. Виявилось, що дане місце полюбляють наркомани для прийому наркотичних речовин.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация