Авторитет мера Кременчука Малецького впав до критичної позначки. Через подорожчання проїзду

1 215 0
Авторитет мера Кременчука Малецького впав до критичної позначки. Через подорожчання проїзду

Депутати Кременчуцької міської ради, які вчора розбиралися  з подорожчанням проїзду в нашому місті до 5 гривень, так і не змогли скасувати рішення виконкому про підвищення ціни.

Причина – за те, аби знизити вартість проїзду до рівня який був (4 грн), висловилися лише 19 депутатів з 23-х присутніх.

Не підтримали цю пропозицію ні мер міста Віталій Малецький, ні секретар міськради Юрій Гриценко, ні помічник нардепа Шаповалова – депутат міськради Микола Бокован.

Це – сесія міськради вчора й довгі дебати про перевезення пасажирів у нашому місті за новими цінами.

Перший результат цих цін уже є. У соціальних мережах люди відверто пишуть навпроти прізвища мера Малецького суцільні матюки, чого раніше в нашому місті не було.

Щодо самих дебатів, які передували невдалому голосуванню, то на них можна було почути все, що думають люди про ці перевезення. В тім числі депутати оприлюднили й власну думку про розрахунки маршуртників стосовно нових цін, які назвали шахрайськими.

Про що слід додати – всі розуміють, що подорожчання на гривню проїзду в нашому місті, або одразу на 25 відсотків, – це багато. Тож мер міста Віталій Малецький, який тепер чує образливі слова на свою адресу, міг вчинити більш розумно. Гірше, що цього робити він не став.

Що буде далі з цим подорожчанням - на сесії вчора теж розповіли. Тож  мер міста заявив, що він тепер сподівається на покращення якості перевезень – саме це нам обіцяють 20 років поспіль.

У свою чергу депутати міськради, той же Денис Терещенко, заявив, що скасовуватиме нові ціни на проїзд через суд.

Про те, що було б також непогано якось через суд додати нашому меру та його команді мудрості й заразом наблизити їх трохи зі своїх кабінетів до людей, – депутати не говорили.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация