Задавили ультиматумом. Мер Кременчука Малецький підвищить вартість проїзду в міських маршрутках

1 036 0
Задавили ультиматумом. Мер Кременчука Малецький підвищить вартість проїзду в міських маршрутках

У Кременчуці зранку на зупинках  маршруток  – натовпи людей, які не можуть доїхати на роботу. Відділ транспорту міськвиконкому намагається вирішити цю проблему, але поки що у чиновників нічого не вдається.

Про те, що транспорт у місті є, але вивезти пасажирів у ранкову годину пік перевізники не можуть, на апаратній нараді в міськвиконкомі розповів керівник відділу транспорту мерії Руслан Івашина.

«Якщо вони (перевізники) хочуть, аби їм підвищили тариф, то нехай дотримуються умови договору на перевезення по кількості автобусів», - так прокоментував новину про міський транспортний колапс мер міста Віталій Малецький.

Пояснення керівника відділу транспорту Івашини з цього приводу – від  директорів маршрутів у цій справі мало що залежить. Причина – більшість автобусів, які є у кременчуцьких перевізників, належать іншим власникам і тому кількість автобусів у місті зменшується.

Резюме мера міста на наслідки війни перевізників з міськвиконкомом, від чого пасажири не можуть нормально їхати, – таке.

«Слід написати листи директорам перевізників і нагадати їм про виконання договорів», - такий висновок міського голови Віталія Малецького.

Нагадаємо, про здорожчання вартості в маршрутках міста було відомо ще місяць тому

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация