В Кременчуці нарахували сім офіційних мільйонерів і одного - у Горішніх Плавнях. ЦИФРИ

1 481 0
В Кременчуці нарахували сім офіційних мільйонерів і одного - у Горішніх Плавнях. ЦИФРИ

За три місяці деклараційної кампанії в зоні обслуговування кременчуцьких податківців з'явилося вісім офіційних мільйонерів.

Читайте також: Більше 152 млн. гривень сплатили за землю кременчуцькі підприємці

Суму понад 1 млн. гривень доходів задекларували 8 громадян.

З них: 7 кременчужан і 1 мешканець Горішніх Плавнів.

Центр обслуговування платників податків головного офісу Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції (ОДПІ) за три місяці деклараційної кампанії відвідали 1437 жителів Кременчука і задекларували 106 мільйонів 200 тисяч гривень доходів.

Кременчужани самостійно визначили до сплати податок на доходи фізичних осіб у сумі 2 млн 800 тис. грн. і 600 тис. грн. військового збору.

З початку деклараційної кампанії - 2017 у Кременчуцьку ОДПІ та її відділення всього (враховуючи Кременчук) подано 4252 декларації.

Усього по Кременчуку, Горішніх Плавнях, Кременчуцькому, Козельщинскому і Глобинському районах задекларовано 204 млн. 600 тис. гривень.

«Завдяки совісті цих громадян бюджети отримають 6,4 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 1,2 мільйона гривень військового збору.

Шановні громадяни!

Кампанія декларування завершується 3 травня 2017.

Як показує практика минулих років, найбільша кількість декларантів обслуговують у ЦОП саме в останні тижні деклараційної кампанії.

Кременчуцька ОДПІ просить громадян не зволікати з поданням декларації. Як правило, кожен декларант потребує індивідуальної допомоги від спеціалістів інспекції, щоб правильно заповнити та подати декларацію», - йдеться в повідомленні прес-служби податкової інспекції.

Податківці очікують до кінця деклараційної кампанії нинішнього року близько 30-ти офіційних гривневих мільйонерів.

Читайте також: Гроші Кременчука: податківці за 11 місяців 2016 року "намолотили" 3,7 млрд. гривень. ЧОГО та СКІЛЬКИ

До населених пунктів, де зареєстровані мільйонери, можуть додати Глобине.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация