Кременчужани платять Водоканалу за перевірку невстановлених лічильників, - Антимонопольний комітет

1 141 0
Кременчужани платять Водоканалу за перевірку невстановлених лічильників, - Антимонопольний комітет

Адміністративною колегією Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України встановлено факт порушення прав споживачів комунальним підприємством «Кременчукводоканал».

Як повідомляє прес-служба територіального відділення АМКУ, встановлено, що КП «Кременчукводоканал» - природний монополіст на ринку централізованого водопостачання та водовідведення в Кременчуці.

А всі споживачі послуг КП «Кременчукводоканал», навіть ті, хто не має лічильників холодної води, оплачують послуги проведення їх періодичної повірки, оскільки відшкодування цих витрат закладено в тариф водоканалу.

За інформацією КП «Кременчукводоканал», кількість лічильників, що підлягають періодичній повірці з дати введення тарифу (лютий минулого року) по лютий поточного року - 17 тис. 116 засобів. Фактично підприємством проведено періодичну повірку за рахунок тарифу по 16 тис. 471 лічильнику.

«На наш запит про причини невиправдано періодичної повірки за рахунок тарифу 645 приладів обліку води, підприємство повідомило, що частина споживачів проводили періодичну повірку за власні кошти. Їх облік воно не вело. За таких умов ми вважаємо, що КП «Кременчукводоканал», отримуючи відшкодування витратза періодичну повірку лічильників, стягує з споживачів, у яких вони встановлені, кошти за послуги, які фактично їм не надавалися», - зазначив голова територіального відділення АМКУ Володимир Оніщенко.

Він також зауважив, що таким чином споживачі понесли додаткові фінансові витрати на проведення повірки. Незважаючи на це, територіального відділення розпочало розгляд справи за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях КП «Кременчукводоканал».

Раніше було відомо, що з мешканців Кременчука незаконно брали подвійну оплату за гарячу воду.

Згодом уже повідомлялося про те, що угоди від "Кременчукводоканалу" є протиправними та не в інтересах споживачів.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация