Відлуння кривавих сутичок в Полтаві на Арці: активісти блокують міськраду, а мер Мамай їх ігнорує

937 0
Відлуння кривавих сутичок в Полтаві на Арці: активісти блокують міськраду, а мер Мамай їх ігнорує

Після кривавих подій "під аркою" на Газетному ряді в Полтаві місцеві активісти вимагають від мера та депутатів ввести мораторій на встановлення МАФів у центрі міста.

Для цього слід скликати позачергову сесію міської ради, але очільник Полтави вперто ігнорує вимоги громади. У відповідь місцева мерія заблокована.

Як відомо, активісти-блокувальники наполягають на тому, що ніхто з депутатів не потрапить на роботу, поки міський голова Полтави Олександр Мамай не приїде і не збере позачергову сесію.

Тим часом стало відомо, що мера Полтави Олександра Мамая не буде в місті сьогодні до 20.00. Про це він повідомив по телефону журналістам телеканалу «Лтава». Міський голова також назвав блокування міськради незаконним.

«Я вранці хотів потрапити на роботу. Мені повідомили, що міська рада заблокована невідомими особами. Тому я вважаю, що сьогодні це блокування - незаконно. І тому я, можливо, звернуся до правоохоронних органів, якщо вони не знають. І тому я змінив трохи свої плани, так як я до міської ради потрапити не зміг. Я поїхав у відрядження. Буду приблизно о 19:00-20:00 години вечора», - повідомив градоначальник.

Чи буде він скликати позачергову сесію і коли, мер відповів так:

"Повторю, що відбулося захоплення адмінприміщення. При цьому це зробили 30 чоловік, серед них 18-річні діти. Із ними я не буду вести переговори. Остання сесія міськради відбулася 24 березня. Згідно із законом, я маю скликати наступне засідання сесії не пізніше, ніж 24 червня.

Повторю, що я поставлю на черговій сесії питання про мораторій на МАФи у Полтаві, це питання одноголосно буде прийнято. Також є рішення підприємця Віктора Степаненка зупинити будівельні роботи в арці газетного ряду.

Перед кожною сесією я готовий на погоджувальній раді формувати порядок денний з головами усіх фракцій. На інші вимоги, у тому числі й на звільнення першого заступника Михайла Шевченка, я не піду, бо не бачу причин".

Нагадаємо, в п'ятницю стало відомо, що кременчуцькі активісти вимагають скликання позачергової сесії міськради Полтави.

5 квітня в Полтаві в результаті зіткнень на акції протесту проти забудови Газетної арки були затримані 12 осіб. У бійках серйозно постраждали троє.

Безпосереднім учасником конфлікту виявилася приватна охоронна фірма з Кременчука «Сокорпіон 2016».

За даними поліції, троє людей постраждали в результаті зіткнень між учасниками мітингу проти забудови арки в центрі міста і представниками приватної охоронної фірми: одна людина отримала ножове поранення, ще один - ушкодження голови, також травмований патрульний поліцейський

Хід розслідування перебуває на особистому контролі голови Національної поліції Сергія Князєва.

Наразі один з кременчуцьких нападників знаходиться під вартою, а інший - в розшуку.

Фото: KOLO.NEWS

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация