Суд сьогодні не вирішив питання щодо забудови бульвару Пушкіна: кримінальна справа загубилась

1 421 0
Суд сьогодні не вирішив питання щодо забудови бульвару Пушкіна: кримінальна справа загубилась

Представники громадськості Кременчука продовжують наполягати на відновленні кримінального провадження щодо дій посадових осіб, через яких «шматочок бульвару Пушкіна» стали готувати на продаж.

Сьогодні слідчий суддя Діна Андрієць розглядала скаргу Миколи Кравченка, голови громадської організації «Об'єднання учасників та ветеранів АТО».

Підтримати останнього від громадськості в суд прийшли бійці АТО та представники Національного Корпусу.

 

 

Як стало відомо,  оскаржувалась постанова слідчого поліції Хлистуна про закриття кримінального провадження по справі, що стосувалася кафе «Метрополь» на бульварі Пушкіна.

Суть питання зводиться до намагань підприємця Ірини Звонкової, дружини екс-начальника податкової інспекції Кременчука Андрія Звонкова, оформити у власність земельну ділянку, що на території паркової зони бульвару Пушкіна, яка капітально забудована під літній майданчик.

Як відомо, раніше на бульварі розташовувався літній майданчик, але завдяки рішенням Автозаводського районного суду дружині Звонкова вдалося побудувати капітальну споруду на фундаменті і ввести її в експлуатацію.

А в березні 2016 року з приводу землі, що під капітальною спорудою літнього майданчика кафе «Метрополь» (102 кв. м), в мерії почалися рухи щодо підготовки на продаж за 68,8 тис грн.

Усе б нічого, але постала заява за фактом халатності службових осіб мерії, котрі допустили прийняття в суді рішень про забудову землі.

Поліція спочатку не відкрила кримінальне провадження — такі дії почали оскаржувати в суді. Однак слідчий хоча згодом і розпочав кримінальне провадження, але взяв та й закрив його.

Голова громадської організації «Об'єднання учасників та ветеранів АТО» став добиватися поновлення кримінального провадження через суд. Суддя Автозаводського суду Юрій Рибалко відмовив Кравченку, але Полтавський апеляційний суд скаргу АТОвця підтримав і повернув її до Автозаводського суду.

І сьогодні, під час повторного розгляду, слідчий Хлистун сказав, що, вивчивши матеріали, не бачить складу злочину за ст. 364 Кримінального кодексу (зловживання владою і службовим становищем) і за ст. 367 (службова недбалість).

Як відомо, свого часу пані Звонкова оскаржила дії Управління містобудування та архітектури як незаконні, оскільки чиновники останього не видали за процедурою містобудівних обмежень, обмежившись листом.

У свою чергу виконкомівські юристи таке рішення суду в апеляції не оскаржували та визнавали позов підприємця Звонкової. Тут слідчий також не побачив криміналу.

Разом з тим слідчий повідомив про те, що будівельно-технічна експертиза, яку він призначав, встановила порушення: дозвіл давався на реконструкцію кафе, а фактично відбулося капітальне будівництво. Слідчий зазначив, що це не є криміналом. 

Як вказав представник Кравченка, Андрій Сенніков, слідчий Хлистун поверхово провів слідство, не відслідкувавши всі події та не поєднавши їх в один ланцюг причинно-наслідкових зв'язків.

Зрештою рішення по скарзі Кравченка суддя Андрієць сьогодні так і не прийняла: сама кримінальна справа десь загубилася. 

Слідчий вказав, що востаннє її бачив, коли надсилав до Апеляційного суду. 

У підсумку слідчий "подав у розшук" свою кримінальну справу, а суддя перенесла розгляд кримінальної справи на 25 квітня.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация