Влада кришує смердючі підприємства, підприємці підкупляють депутатів. І нічого з цим не поробиш

870 0
Влада кришує смердючі підприємства, підприємці підкупляють депутатів. І нічого з цим не поробиш

Сьогодні про це розповідали депутати у міській раді на сесії.

Вони вирішували питання «Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради до Прем'єр-міністра України, Генерального прокурора України, Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, Міністерства екології та природних ресурсів України, Державної екологічної інспекції щодо забруднення атмосферного повітря в місті Кременчуці».

За словами депутата Піддубної, влада зробила одне підприємство винним – завод технічного вуглецю, а інші підприємства заховалися за цим. За документом, те, що вимагається, – перевірка підприємств, визначених кременчуцькими комісіями. Піддубна подала пропозицію внести правку, якою буде витребувано  перевірки не одного конкретного підприємства, яке, на їхній суб’єктивний погляд, випускає сморід та отруту, а провести комплексну глобальну перевірку всіх підряд підприємств на території міста.

Читайте також: Принаймні ще 2 роки поотруюють кременчужан! Ще не вмер Кременчук.

Депутат   Бокован    зазначив, що найбагатші підприємці, яким дісталися великі промислові підприємства, задарма не вкладують жодної копійчини в переоснащення підприємств до безпечного рівня. Натомість вони мають величезні прибутки за рахунок людського життя та здоров’я.

Також, за його словами, керівництво заводу техвуглецю ходить до депутатів та вмовляє не голосувати за дане звернення. На думку депутата, якщо підприємство не мало б проблем з екологією, то вони цього не боялися б. Ще депутат додав, що бачив викиди з труб на власні очі.

Мер Малецький захистив смердюче підприємство, зазначивши, що керівництво робить усе можливе, щоб знизити викиди, але «ніхто не застрахований від аварійних викидів».

Депутат Кавунник хотів, щоб викреслили слова "технічного вуглецю" та замінили на «підприємство».

Але не проголосували ані за правки, ані за звернення до вищого керівництва. Мабуть, таки підкупили когось.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация