«А на дереве ерши, строят гнезда из лапши», - директор "Міського саду" Дедюрін про підготовку до нересту

1 280 0
«А на дереве ерши, строят гнезда из лапши», - директор "Міського саду" Дедюрін про підготовку до нересту

Відомий кременчуцький рибовод і за сумісництвом директор парку «Міський сад», колишній директор «Кримводоканалу» і кременчуцького комунального підприємства "Спецкомбінат ритуальних послуг" Віталій Дедюрін повідомляє мешканцям Кременчука радісну новину.

Зміст останньої – коропи в озері  «Гарячка», що в парку «Міський сад»,  готуються до нересту. На підтвердження цього розміщене відео на Ютубі тривалістю хвилина 1  хвилина 26 секунд.

 

 

На самому відео можна побачити одинокого кременчуцького коропа, який у роздумах пливе по воді Гарячки й, за задумом режисера, вочевидь, готується до нересту.

Як саме готується підлегла риба до нересту – проходить медичне обстеження чи УЗД, директор комунального підприємства Віталій Дедюрін, на жаль, не повідомляє.

Втім за нього це вже давно зробив дитячий письменник Корній Чуковський, який  писав  про йоржів, які на деревах будують гнізда з лапші.

Нинішня кременчуцька реальність якраз і збігається з тим, що писав видатний Чуковський. От тільки наша риба гнізд на деревах за кошти міського бюджету не будує, але до нересту посилено готується.

Чи планується у зв’язку з нерестом риби виділити з міського бюджету додаткові кошти для утримання дирекції парку «Міський сад», на це запитання відповіді поки що немає.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация