Під Кременчуком на території села Кам'яні Потоки збудують спортмайданчик зі штучним покриттям

1 401 0
Під Кременчуком на території села Кам'яні Потоки збудують спортмайданчик зі штучним покриттям

Про це повідомили в прес-службі Полтавської обласної ради. 

Загалом же, як було зазначено, має бути створено 20 майданчиків зі штучним покриттям у 15 районах області. Раніше в плані було 18 об'єктів. Тим самим депутати рекомендували розглянути перелік на найближчій сесії.

 

 

Читайте також: Кременчуцька легкоатлетка Ольга Ляхова виборола золото на міжнародних змаганнях у Франції

"Та заявити свої претензії на майданчик мало. Потрібно дотриматись технологій його спорудження", - зазначає автор програми, депутат обласної ради Іван Близнюк.

"Стандартна умова - співфінансування. З обласного бюджету ми придбаємо покриття. Опорядження - на совісті місцевих громад. Перевагу будемо надавати тим районам, які залучили спонсорські, а не лише бюджетні кошти до виконання проекту. І дуже вас попрошу, дотримуйтесь технологій, які затверджені для спорудження цих майданчиків", - повідомив під час комісії ініціатор програми зі створення спортмайданчиків.

Під час голосування до переліку додали ще три резервні об'єкти в Машівському та Глобинському районах.

 

 

Читайте також: У міськраді планують реконструкцію стадіону «Кредмаш». ФОТО

"Тому районам "основного" списку розхолоджуватись не варто", - коментує ситуацію по цьому резерву голова обласної ради Олександр Біленький.

"Підготовчі роботи на об'єктах (будівництвах спортмайданчиків. - Ред.) повинні бути закінчені до 31 липня. Комісією ми відвідаємо і перевіримо кожен об'єкт. У разі неготовності - "жовта" майка лідера перейде до резервного району", - застеріг на депутатській комісії голова обласної ради.

Таким чином в області цього року планують спорудити 20 спортивних майданчиків зі штучним покриттям уже до кінця цього року. Відкриття цих об'єктів, спортмайданчика в Кам'яних Потоках зокрема, заплановане на жовтень.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация