Гроші Кременчука: мерія заплатила за невиконаний ремонт залу Будинку дитячої та юнацької творчості

2 644 2
Гроші Кременчука: мерія заплатила за невиконаний ремонт залу Будинку дитячої та юнацької творчості

За тим, що слідчий поліції повідомив в Автозаводському суді, чиновники Управління у справах сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради перерахували на ТОВ «Сервісбудеко» кошти в сумі 1,49 млн. гривень за роботи на підставі підроблених актів здачі-приймання виконаних робіт. Про це йдеться в ухвалі судді Автозаводського районного суду Діни Андрієць від 16 березня

Опублікована ухвала суду по кримінальному провадженню розкриває кримінальні подробиці освоєння бюджетних коштів Кременчука на прикладі Будинку дитячої та юнацької творчості, що курирує Управління у справах сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

 

ЯК У БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ РЕМОНТ РОБИЛИ

Отже, 20 грудня минулого року між Управлінням у справах сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради (код ЄДРПОУ 26217671) та ТОВ «Сервісбудеко» було укладено договір підряду №152, згідно з якоим, ТОВ «Сервісбудеко» взяло на себе зобов'язання у строк до 31 грудня 2016 року  з використанням своїх матеріалів виконати передбачені даним договором роботи по капітальному ремонту (шпаклюванню стін площею 265 м кв.) глядацького залу Кременчуцького міського Будинку дитячої та юнацької творчості, розташованого за адресою: Полтавська область, м. Кременчук, вул. М. Залудяка, 14.

 

 

Читайте також: Гроші Кременчука: місто для ремонту доріг знову купляє бітум у фігурантів "бітумного скандалу"

Ціна договору склала 1 489 000 грн.

На виконання вказаного договору, Управлінням у справах сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради було перераховано на рахунок ТОВ «Сервісбудеко» бюджетні кошти в сумі:

- 23 грудня 2016 року -  533 254,79 грн.,

- 27 грудня 2016 року - 525 427,05 та 430 318,16 грн.

Тобто до кінця 2016 року гроші по договору було перераховано підряднику в повному обсязі, згідно з оформленими актами здачі-приймання виконаних робіт форми № КБ-2в, які мали бути підписані як представниками Управління, так і предствниками підрядника - інакше Держказначейство не пропустить оплату.

Проте 4 січня 2017 року працівники поліції здійснили виїзд до глядацького залу Кременчуцького міського Будинку дитячої та юнацької творчості і шляхом допитів зафіксували те, що роботи по капітальному ремонту вказаного приміщення фактично не виконані в повному обсязі та продовжують виконуватись.

Директор  Кременчуцького міського Будинку дитячої та юнацької творчості  (нині - Тетяна Кравченко. - Ред.) підтвердила факт виконання будівельних робіт працівниками ТОВ «Сервісбудеко» станом на 04.01.2017, але зазначила, що роботи виконані не в повному обсязі.

Як вказав слідчий поліції, станом на 17 січня 2016 року по глядацькому залу  Кременчуцького міського Будинку дитячої та юнацької творчості (БДЮТ) ремонтні роботи було виконано частково, а встановлена техніка мала іншу назву, аніж та, що зазначена в актах виконаних робіт.

Судовим експертом було виведено суму завищення вартості робіт: 140 158 грн.

 

НОВИЙ СКАНДАЛ?

Сценарій виникнення скандалу на тлі вищевказаного не виключається. Сам факт вказаної  ухвали суду від 16 березня по кримінальному провадженню № 42017171090000004 дає зрозуміти, що шанси з передачі кримінальної справи до суду є непоганими за умови пильної уваги громадськості до цього.

 

 

Коментарі

А Програма плюс до самого залу заходила? Чи ваші журналісти так и не навчилися читати те що самі пишуть? Кримінальна справа - справа рук якогось недоброзичливого активіста - шатуна. До вашого відому в залі Будинку творчості постійно проходять відповідні даному закладу заходи. Робітники та їх колективи пишаються новим глядацьким залом. Маю надію, що активісти, які боряться з брехнею незабаром почнуть блокувати ваші "Кісельов СМІ"
Припиняйте ))) Там все чітко написано

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация