Переказувати гроші в Україну з Росії стає неможливо - російська відповідь на санкції

957 0
 Переказувати гроші в Україну з Росії стає неможливо - російська відповідь на санкції

Багато кременчужан наразі перебувать на заробітках у Росії або мають стосунки з рідними та близькими. Відповідно виникають грошові взаємовідносини з сусідньою державою, влада якої веде на території України війну.

Але відтепер у  Росії заборонили переказувати гроші в Україну через іноземні платіжні системи. Закон має набрати чинності через 30 днів після дня його офіційного опублікування і поширюватися на заборони, введені іноземними державами до його чинності.

Іншими словами, документ передбачає введення заходів у відповідь на впроваджене будь-якою країною обмеження діяльності на своїй території російських платіжних систем або операторів послуг платіжної інфраструктури.

Банк Росії повинен розміщувати на сайті відомості про введення іноземними державами заборони щодо платіжних систем. З дня опублікування цих відомостей буде застосовуватися обмеження, передбачені цим законом.

Документ, за словами авторів проекту закону, спрямований на усунення негативних наслідків заборони на діяльність російських платіжних систем на території України.

Цей захід фактично позбавить мешканців України, в тому числі кременчужан, можливості отримувати небанківські перекази з Росії, в тому числі й перекази з використанням електронних грошей.

З урахуванням того, що причиною введення заборони стає саме обмеження діяльності таких систем, пересилання грошей стає фактично заблокованим.

Україна у жовтні 2016 року розширила санкції щодо Росії, заборонивши діяльність на своїй території низки російських платіжних систем. Під санкції потрапили платіжна система "Колібрі", якою керує Сбербанк, "Золота корона", "Юністрім", НКО АТ "Лідер", Anelik , Blizko.
 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация