Поліцейські шукають собі братів та сестер в Кременчуці. Пересічні громадяни реагують по-різному

1 269 0
Поліцейські шукають собі братів та сестер в Кременчуці. Пересічні громадяни реагують по-різному

У відео на голівудський лад головний поліцейський виходить наперед строю та промовляє:

"Буду відвертим, вам часто доведеться виконувати завдання, які, на перший погляд, здаються неможливими, проте ви з цим впораєтеся. Ваші брати та сестри по службі будуть поруч. Наша місія - захист правопорядку, бо без цього ми не зможемо збудувати щасливу та безпечну Державу. Ви - патрульна поліція України!"

Мова про розшук бажаючих працювати поліцейськими. Відтак оголошено набір до лав патрульної служби і зроблено це з творчим підходом - у вигляді відеоролика, який розповсюджується у соцмережі ФБ на сторінках поліції. 

Поліція розшукує братів та сестер по службі

Трохи дивно виглядає заклик, на думку декого, і про це не мовчать користувачі соцмереж.

«Новою поліцією керують старі кадри, а від цього питання часу, як швидко перетвориться нова поліція в стару міліцію», - коментували користувачі.

«Проблема в тому, що в поліцію набрали скривджених і боягузливих людей, які відіграються на звичайних громадянах, при тому, що тих, хто крутіший, - бояться. Абсолютне незнання законів вони намагаються компенсувати нахабством», - продовжували ті, хто не назвав би поліцейських своїми рідними.

«Там працюють такі ж живі люди, як ми з вами. ВПЕРЕД!!!!! Ідіть, працюйте, служіть народу України, міняйте систему, хто вам заважає це робити?» - захищали правоохоронців деякі активісти.

«Відсутність реакції керівництва на вчинки своїх підлеглих, які в'яжуть, штрафують дідусів і бабусь за яблука і петрушку, б'ють, нівечать і калічать невинних, - це шлях у нікуди! Риба гниє з голови. Тому, на жаль, ви вже об******** далі нікуди, пани поліцаї. Нормальні до вас не підуть. Лише безпардонне б****».

Дехто притримувався середини: «Ну не всі ж такі! Дуже хочеться щоб нова поліція дійсно була такою, як в ЄС! Але зарплату треба підвищувати, хоча б стабільно індексувати».

А комусь нова поліція взагалі до вподоби: «Дякую Вам. Сил вам та терпіння. Мала можливість скористатися вашою допомогою. Успішно».

Тож кременчужани, які перебувають у пошуках роботи, при бажанні можуть стати поліцейськими – набір триває. Кожен може випробувати себе у ролі чесного й вірного слуги народу.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация