Кременчужан закликають пропонувати ідеї щодо розвитку міста

775 0
Кременчужан закликають пропонувати ідеї щодо розвитку міста

У середині лютого у Кременчуці пройшов тренінг “Активні Громадяни” за програмою Британської Ради. "Активні громадяни" - це програма у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку, що націлена на позитивні зміни в суспільстві та активізацію населення.

Мета тренінгу – залучити до співпраці активних, свідомих та небайдужих представників громади міста Кременчука, які готові ініціювати та реалізовувати проекти для покращення загального благополуччя та сталого розвитку своєї громади.

Учасникам допомагали навчитися писати власні проекти локальної соціальної дії. Всі, хто відвідував три дні тренінгу, отримали можливість взяти участь у конкурсі міні-грантів до Британської ради у рамках програми Active Citizens Ukraine «Активні громадяни» Британської Ради та 15 000 грн. на втілення свого проекту соціальної дії.

І ось зараз Британська Рада оголошує конкурс проектів соціальної дії у нашому місті.  Як повідомляють організатори, загальний бюджет конкурсу складає 200 тис. грн.: 100 тис. з міського бюджету і 100 тис. за рахунок Британської Ради в Україні.


 

Кременчужани можуть запропонувати свої проекти за такими напрямами:

- збереження навколишнього середовища,
- розвиток дизайну та культури,
- розвиток інформаційних технологій у міському просторі,
- розвиток нових медіа,
- розвиток лідерства та волонтерського руху серед молоді,
- впровадження інновацій та молодіжного підприємництва.

Максимальна сума для реалізації проектів (програм) не може перевищувати для організацій 20 тис. грн., для активних громадян та ініціативних груп - 15 тис. грн. Проекти, що подаються на конкурс, обов’язково повинні містити соціальну складову.
 

Етапи проведення конкурсу:

1-й етап конкурсу: з 27 лютого до 10 квітня 2017 року включно подай ідею соціального проекту (програми), заповнивши онлайн форму

2-й етап: протягом 24-26 квітня 2017 року твою ідею оцінять експерти. Якщо вона інноваційна, цікава та корисна для міста, то експерти від Британської Ради в Україні допоможуть тобі її доопрацювати під час дводенного тренінгу у вигляді проекту.

3-й етап: 27 квітня 2017 року – після доопрацювання ідеї ти маєш презентувати її перед журі – радою сприяння розвитку міжсекторного партнерства в Кременчуці, до складу якої входять представники Кременчуцької міської ради, представники Британської Ради в Україні, місцеві громадські активісти та представники бізнесу.

4-й етап: якщо під час презентації ти переконаєш членів журі, що твій проект важливий для Кременчука, то ти отримаєш фінансування на його реалізацію.

 

Організатори зазначають, що всі проекти мають бути реалізовані у 2017 році.

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация